Ojczyznosław powrócił! Pierwsze spojrzenie na 4. sezon „The Boys”. Zwiastun nadchodzi

Przygotujcie się na serialową sobotę. Jutro promowany będzie nie tylko drugi sezon „Rodu Smoka”, ale także czwarta seria „The Boys”. Na chwilę przed pokazaniem zwiastuna udostępniono pierwsze zdjęcie z nowych odcinków. Możemy zobaczyć na nim Homelandera.

Czwarty sezon „The Boys” nadchodzi. Pierwsze zdjęcie zapowiada zwiastun

Nowa seria serialu „The Boys” pojawi się na platformie Prime Video w 2024 roku. Jutro powinniśmy w końcu poznać dokładniejszą datę debiutu nowych odcinków, bo serial będzie promowany na brazylijskiej imprezie CCXP. Na rozgrzewkę zaprezentowano nam pierwsze zdjęcie przedstawiające Homelandera, a jutro w godzinach wieczornych pokazany zostanie pierwszy zwiastun!

Koniecznie sprawdź: Serial „The Boys” powraca! Zwiastun 4. sezonu, a w nim Jeffrey Dean Morgan!

Czwarty sezon rozpocznie się na chwilę po wydarzeniach z finału Pokolenia V”. Akcja będzie rozgrywała się na chwilę przed lub po wyborach prezydenckich, których wynik będzie korzystny dla senator Neuman i jej sojusznika Homelandera (Antony Starr) stojącego teraz na czele firmy Vought. Nowe odcinki skupią się przede wszystkim na kolejnym pościgu Rzeźnika za Homelanderem oraz wspomnianą senator Neuman, która trafiła na listę Chłopaków pod koniec trzeciej serii.

The Boys sezon 4

zdj. Amazon Prime Video