Następna popularna seria w całości trafiła na Prime Video. To idealny moment na seans!

Dwa tygodnie dzieli nas od kinowego debiutu „Ballady ptaków i węży”. Dla wszystkich chcących powtórzyć sobie oryginalną serię pomocną dłoń wyciągnęła właśnie platforma streamingowa Prime Video. W jej ofercie pojawiły się wszystkie cztery części „Igrzyska Śmierci” z Jennifer Lawrence.

Wszystkie części „Igrzysk Śmierci” do obejrzenia na Prime Video

Filmowe „Igrzyska Śmierci” nie były od pewnego czasu szeroko dostępne w streamingu, co mogło martwić widzów chcących zaserwować sobie powtórkowy seans przed wizytą w kinie na prequelu z Rachel Zagler w roli głównej. Na szczęście na dwa tygodnie przed premierą „Ballady ptaków i węży” wszystkie cztery części serii z Jennifer Lawrence zawitały do serwisu Prime Video. Filmy można oglądać w polskiej wersji językowej w postaci lektora lub napisów i co najważniejsze bez dodatkowych opłat. Cała seria dostępna jest bowiem w ramach podstawowego abonamentu serwisu Amazona.

Filmowa trylogia „Niezgodnej” też trafi niedługo na Prime Video!

niezgodna-min.jpg

Igrzyska Śmierci” to jedna z najpopularniejszych filmowych serii stworzonych na bazie powieści science fiction skierowanych do młodzieży. Debiutująca w 2012 roku na ekranach kin, seria doczekała się trzech kontynuacji, które zebrały w sumie 2,9 mld dolarów. Dodajmy też, że w listopadzie na Prime Video zawita też inna z tego typu serii.

Na 16 listopada zapowiedziano już premierę trylogii zapoczątkowanej w 2014 roku „Niezgodną” będącą ekranizacją serii autorstwa Veroniki Roth. Głównymi gwiazdami filmów są Shailene Woodley, Theo James i Kate Winslet.

zdj. Prime Video