„Incepcja” wraca do kin. Zwiastun i data premiery w Polsce

W sierpniu na ekrany kin z okazji 10 rocznicy premiery powróci „Incepcja” wyreżyserowana przez Christophera Nolana. Kiedy i gdzie popularną produkcję z Leonardem DiCaprio w roli głównej będzie można zobaczyć w Polsce?

Incepcję” będzie można oglądać w polskich kinach od 12 sierpnia. Film Nolana pojawi się między innymi sieciach multipleksów Helios, Multikino i Cinema City. Jak informuje Multikino, przed seansem „Incepcji” zobaczymy materiał promujący produkcję wraz z zapowiedzią reżysera oraz dziesięciominutowy klip odsłaniający kulisy tworzenia filmu „Tenet”.

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) jest zdolnym złodziejem, mistrzem niebezpiecznej sztuki ekstrakcji: kradzieży bezcennych sekretów z głębokich warstw podświadomości, gdy umysł ofiary jest najmniej strzeżony przed niebezpieczeństwem — podczas snu. Ta rzadka umiejętność sprawiła, że Cobb jest pożądanym specjalistą w zdradliwym świecie wywiadu gospodarczego. Z drugiej strony stracił przez swoją pracę wszystko, co kochał, i jest skazany na ciągłą ucieczkę. Teraz dostaje jednak szansę na odkupienie. Wykonanie ostatniego zlecenia będzie oznaczać odzyskanie życia, ale tylko pod warunkiem dokonania niemożliwego — incepcji. Zamiast perfekcyjnej kradzieży Cobb i jego zespół muszą zrobić coś innego: wszczepić do umysłu ofiary pomysł. Jeśli im się uda, dokonają zbrodni doskonałej. Jednak nawet najstaranniejsze przygotowanie i ogromna wiedza i doświadczenie nie są w stanie przygotować grupy specjalistów do starcia z niebezpiecznym wrogiem, który przewiduje każdy ich ruch. Z wrogiem, z którym tylko Cobb może się zmierzyć. 

zdj. Warner Bros.