Isabela Merced w drugim sezonie „The Last of Us”! Zagra partnerkę Ellie

HBO ujawniło kolejną gwiazdę drugiego sezonu serialu „The Last of Us”. Kolejną gwiazdą produkcji została Isabela Merced. Aktorka wcieli się w partnerkę głównej bohaterki.

Isabela Merced kolejną gwiazdą drugiego sezonu „The Last Of Us

Od kilku dni HBO na poważnie zabrało się za uzupełnianie obsady drugiego sezonu swojego hitowego serialu „The Last Of Us” i stawia na głośne nazwiska. Nowe odcinki będą pękały w szwach od nazwisk, które większość widzów zna z innych głośnych projektów małego i dużego ekranu.

 

Niedawno do obsady produkcji dołączyła Kaitlyn Dever, która zagra AbigailAbbyAnderson, która odegra wyjątkowo istotną rolę w drugim i trzecim sezonie. Chwilę później ogłoszono, że Jessiego, jednego z najważniejszych bohaterów drugoplanowych drugiego sezonu zagra go Young Mazino, którego w zeszłym roku mogliśmy oglądać w „Awanturze” od Netfliksa. Jesse to bliski przyjaciel Ellie, który towarzyszy jej podczas wyjątkowo krwawej krucjaty przeciwko Abby.

„Young to aktor, na którego patrzysz i od razu wiesz, że jest idealny do wybranej roli. Jesteśmy szczęściarzami, że dołączył do nas i nie możemy się doczekać, kiedy widzowie zobaczą jak Young błyszczy w naszym serialu” – powiedzieli Craig Mazin i Neil Druckmann – producenci wykonawczy, współtwórcy, scenarzyści i reżyserzy serialu „The Last of Us”.

Sprawdź też: Mroźny serialowy kryminał trafił na Netflix. Będzie kolejny polski hit?

Dina i Ellie The last of us

Teraz HBO obsadziło kolejną istotną rolę na drugim planie. Kontrakt na zagranie w drugim sezonie „The Last of Us” podpisała Isabela Merced znana między innymi z takich produkcji jak „Transformers: Ostatni rycerz” i „Sicario 2: Soldado”. Aktorka wcieli się w Dinę, partnerkę Ellie i byłą dziewczynę Jessego.

Dina jest jednocześnie ciepłą, genialną, dziką, zabawną i niebezpieczną postacią. Widzowie pokochają ją od razu. Trudno jest znaleźć odtwórczynię tak złożonej roli, chyba że od razu trafisz na Isabelę Merced. Jesteśmy bardzo dumni, że dołączyła do naszej rodziny” – przekonywali Craig Mazin i Neil Druckmann, współtwórcy serialu.

Drugi sezon będzie kręcony w Vancouver, a prace na planie wystartują już w lutym. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to drugi sezonThe Last of Us” pojawi się na platformie HBO Max w 2025 roku.

zdj. Naughty Dog / depositphotos