Jacy złoczyńcy stworzą Sinister Six w „Spider-Man: No Way Home”? Emma Stone komentuje plotki o powrocie

Na kilka miesięcy przed premierą filmu „Spider-Man: No Way Home” do sieci trafiają kolejne plotki dotyczące fabuły jednego z najbliższych projektów Marvela. Oprócz tego plotki o swoim debiucie w MCU skomentowała Emma Stone.

Przy okazji promowania filmu „Cruella” aktorka wcielająca się w dwóch częściach serii „Niesamowity Spider-Man” w Gwen Stacy skomentowała plotki łączące ją w ostatnich miesiącach z powrotem do rol w filmie „Spider-Man: No Way Home”. Co nie powinno dziwić, w swojej wypowiedzi Emma Stone stwierdziła, że nie jest zaangażowana w nową produkcję Sony Picutres.

Słyszałam te plotki. Nie wiem, czy powinnam o tym mówić, ale nie jestem [zaangażowana].

Tak samo o swoim zaangażowaniu w ostatnich wywiadach wypowiadał się także Andrew Garfield.

Spider-Man Toma Hollanda kontra Sinister Six?

Alfred Molina jako Doktor Octopus

Tymczasem w sieci nie przestają pojawiać się kolejne plotki na temat fabuły nowego filmu o Spider-Manie. Wraca temat drużyny złoczyńców Sinister Six, na której czele ma ponoć stać sam Norman Osborn, w którego ponownie wciela się rzekomo Willem Dafoe. Kultowy przeciwnik pierwszego filmowego Spider-Mana zbierze do swojej drużyny innych przeciwników, których widzieliśmy na ekranie i będą to: Electro (Jamie Foxx) i Doktor Octopus (Alfred Molina), których angaż został już potwierdzony, a także Sandman, Rhino i Lizard. Nie ujawniono, co prawda, czy do ról trzech ostatnich złoczyńców powrócą aktorzy wcielający się w nich w poprzednich filmach, ale plotki łączyły już z produkcją Thomasa Haydena Churcha wcielającego się w Sandman w ostatniej części trylogii Sama Raimiego. Co jednak interesujące, najnowsze przecieki donoszą także, że sam tytuł filmu nie będzie nawiązywał do Spider-Mana a właśnie do złoczyńców, którzy zostaną uwięzieni w uniwersum MCU.

Plotki te wpisują się w przeciek ujawniający fabułę filmu, o którym wspominaliśmy kilka tygodni temu we wpisie: „Spider-Man 3” – wyciek fabuły potwierdza plotki i ujawnia nowe szczegóły.

Film „Spider-Man: No Way Home” wejdzie do kin 17 grudnia 2021 roku. W jego obsadzie są Tom Holland wracający w roli Petera Parkera, Zendaya, którą ponownie zobaczymy w roli MJ, a także Benedict Cumberbatch wracający do roli Doktora Strange'a oraz Tony Revolori, Jon Favreau, J.B. SmooveAngourie Rice, Marisa Tomei i Jacob Batalon.

źródło: collider.com / zdj. Sony Pictures