Jak podoba Wam się nowy Superman? Ten Fan-Art rozbudza wyobraźnie fanów

Na pierwsze oficjalne zdjęcia nowego Supermana będziemy musieli jeszcze długo poczekać, ale od czego są fan-arty prawda? Najnowszy z nich daje całkiem niezłe spojrzenie na to, jak David Corenswet mógłby wypaść w roli Człowieka ze stali. Zobaczcie.

Nowy fan-art przedstawia Davida Corensweta w stroju Supermana

Od momentu, w którym ogłoszono, że to właśnie David Corenswet został wybrany do zagrania nowego Supermana, do sieci zaczęły spływać kolejne fan-arty próbujące przedstawić wizerunek nowego aktora w stroju Człowieka ze stali. Ostatnio w mediach społecznościowych pojawiła się nowa grafika, która wzbudziła uznanie wielu fanów czekających na nowe wcielenie Clarka Kenta. Fan-art nieznanego twórcy przedstawia Corensweta, który przypomina Supermana będącego połączeniem wizerunku poprzedniego Człowieka ze stali, którego grał Henry Cavill z wizerunkiem Supermana granego przed wieloma laty przez Christophera Reeve'a.

Sprawdź też: „Strażnicy Galaktyki 3” już za chwilę trafią na Disney+. Znamy datę premiery w Polsce!

Do kin film „Superman Legacy” ma trafić 11 lipca 2025 roku. Prace na planie wystartują na początku przyszłego roku. Obok Davida Corensweta grającego Clarka Kenta w obsadzie są także Rachel Brosnahan jako Lois Lane, Nathan Fillion jako Zielona Latarnia, Isabela Merced jako Hawkgirl, Edi Gathegi jako Mister Terrific oraz Anthony Carrigan jako Metamorpho.

zdj. Xavier Collin / Depositphotos.com