„Strażnicy Galaktyki 3” już za chwilę trafią na Disney+. Znamy datę premiery w Polsce!

Marvel ujawnił wreszcie, kiedy film „Strażnicy Galaktyki 3” zadebiutuje w streamingu. Najnowsze superbohaterskie widowisko Marvela trafi do oferty platformy Disney+ dokładnie po 90 dniach od debiutu na dużym ekranie. Poznajcie dokładną datę premiery.

Premiera filmu „Strażnicy Galaktyki 3” na Disney+ na początku sierpnia

Trzeci i ostatni film o przygodach popularnej drużyny wprowadzonej do MCU przez Jamesa Gunna  osiągnął w kinach duży sukces i zebrał na całym świecie ponad 842 mln dolarów. Filmowi niewiele zabrakło do przebicia wyniku poprzedniej odsłony, która zgromadziła na koncie 863 mln dolarów. Dla Marvela była to miła odmiana po premierze „Kwantomanii”, która zebrała z kin zaledwie 476 mln dolarów i okazała się finansową porażką.

Sukces w kinach sprawił, że Disney nie zamierzał śpieszyć się premierą nowego widowiska w streamingu, ale dzisiaj już wiemy, że premiera na platformie Disney+ została wyznaczona na 3 sierpnia. Oznacza to, że film „Strażnicy Galaktyki 3” trafi do streamingu dopiero po 90 dniach od debiutu na ekranach kin. Poprzednie widowisko MCU, czyli  „Ant-Man i Osa: Kwantomania” debiutowało w serwisie po 89 dniach, jeszcze wcześniej „Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu” trafiła na Disney+ po 84 dniach od debiutu na dużym ekranie.

Sprawdź też: Zamiast krasnoludków będą „magiczne istoty”. Bohaterowie „Królewny Śnieżki” na zdjęciach.

ANNUAL_BREADTH_UPDATE_DIS_Display_970x250_V2-PL (1).jpg

Film „Strażnicy Galaktyki 3” trafi do oferty serwisu Disney+ w rozdzielczości 4K wraz z systemem obrazu Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos. Produkcja dostępna będzie także w formacie IMAX ENHANCED

zdj. Disney