Jak Tom Cruise i obsada „Top Gun: Maverick” trenowała do filmu? Zobaczcie nowe wideo zza kulis

Pod koniec maja do kin trafi długo wyczekiwany film „Top Gun: Maverick”. Wielokrotnie przekładana produkcja będzie bez wątpienia jedną z najgłośniejszych premier tego roku i głównym faworytem do miana najbardziej widowiskowego hitu tego lata. Jak Tom Cruise oraz reszta obsady przygotowywała się do ról wojskowych pilotów? Kulisy ich szkolenia odsłania nowy materiał wideo.

Top Gun: Maverick” jest jedną z tych produkcji, które najmocniej ucierpiały na pandemii koronawirusa. Jeszcze przed tym, jak świat opanował COVID-19, zakładano, że film zadebiutuje na dużym ekranie w czerwcu 2020 roku. Nowa data premiery była wyznacza w kolejnych miesiącach jeszcze kilkukrotnie, ale w końcu mamy już pewność, że „Top Gun: Maverick” wejdzie na ekrany kin 27 maja. Z okazji zbliżającej się premiery studio Paramount Pictures rozkręca kampanię promocyjną, a najnowszy materiał ujawniony przez wytwórnię koncentruje się na tym, jak do ról pilotów myśliwców szkoleni byli główni aktorzy z obsady. Możecie zobaczyć w nim fragmenty z morderczych treningów mających przygotować gwiazdy filmu do ogromnych przeciążeń czekających na nich w kokpicie myśliwców.

Obsada filmu „Top Gun: Maverick” – nowy plakat i zwiastun

Tom Cruise i Val Kilmer powracają w filmie do swoich ról z pierwszej części filmu z 1986 roku. W obsadzie są także Miles Teller, który zagrał dorosłego syna Goose’a, najlepszego przyjaciela Mavericka, oraz Jennifer Connelly, Charles Parnell jako admirał, Jay Ellis jako pilot myśliwca, Bashir Salahuddin jako inżynier oraz Danny Ramirez jako kolejny pilot myśliwca. Monica Barbaro zagrała z kolei młodą pilotkę myśliwca i dziewczynę bohatera granego przez Milesa Tellera, a Thomasin McKenzie wcieliła się w córkę postaci granej przez Jennifer Connelly.

zdj. Paramount Pictures