Jake Gyllenhaal powróci jako Wykidajło! Będzie „Road House 2”!

Podobała Wam się nowa wersja kultowego „Wykidajły”? Jeśli tak, to mamy dobre wieści. Amazon zadowolony był z tego, jaką oglądalność wykręciła produkcja, w której Jake Gyllenhaal zastąpił Patricka Swayzego i postanowił zamówić realizację drugiej części!

Jake Gyllenhaal wróci jako Wykidajło. Będzie „Road House 2

Amazon ogłosił dzisiaj podczas wydarzenia Upfronts organizowanego w Nowym Jorku, że doczekamy się kontynuacji filmu akcji „Road House”, który kilka tygodni temu trafił na platformę Prime Video i okazał się wielkim hitem. Prace nad sequelem już trwają, a w roli głównej powróci Jake Gyllenhaal.

Nowa wersja popularnego akcyjniaka z lat 80. ubiegłego wieku przyciągnęła od premiery już prawie 80 milionów widzów na całym świecie. Film debiutował na platformie Prime Video dokładnie 21 marca i w ciągu pierwszych dwóch weekendów obejrzało go ponad 50 milionów osób, co uczyniło go najchętniej oglądanym filmem w historii serwisu.

Sprawdź też: Będzie serialowy „Tomb Raider”! Za adaptację Amazona odpowie autorka „Fleabag”.

Wykidajło 2

Na razie nie mamy jeszcze informacji na temat tego, czy w tworzenie kontynuacji zaangażowany będzie reżyser pierwszej części Doug Liman, który nie był zadowolony z tego, że film ostatecznie nie trafił do kin i od razu zadebiutował w streamingu i odmówił udziału w premierowym pokazie. Nie ujawniono też, czy w obsadzie pojawią się inne gwiazdy pierwszego „Road House” takie jak Conor McGregor czy Daniela Melchior.

Na początku kwietnia ujawniono, że Gyllenhaal i jego firma Nine Stories związała się nowym kontraktem z Amazonem, w ramach którego zajmie się wyprodukowaniem nowych tytułów pełnometrażowych z myślą o ofercie Amazona. W grę wchodzą nie tylko filmy streamingowe, ale i produkcje przewidziane na wielki ekran.

zdj. Prime Video