James Bond na nowym plakacie „Nie czas umierać”. Listopadowa premiera potwierdzona

Universal udostępnił w sieci kolejny plakat filmu „Nie czas umierać”. Wraz z nowym materiałem promocyjnym wytwórnia potwierdziła ustaloną przed paroma tygodniami listopadową datę premiery finałowego widowiska z Danielem Craigiem w roli agenta 007

Po przesunięciu kwietniowej premiery ze względu na epidemię koronawirusa studio MGM ustaliło, że produkcja „Nie czas umierać” pojawi się w kinach w Wielkiej Brytanii już 12 listopada 2020 roku. W pozostałych krajach, w tym w Polsce film dostępny będzie dla widzów od 20 listopada.

Fabuła i obsada nowego „Bonda”

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano, i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Oprócz Craiga w głównych rolach powrócą Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Arma, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

688616F6-871F-4FC1-8631-9D340472763B.jpeg

zdj. MGM / Universal Picutres