James Gunn zmuszony do użycia papieru toaletowego z podobizną Michaela Rookera

Po wprowadzeniu kwarantanny mieszkańcy Stanów Zjednoczonych rzucili się na sklepy, odtwarzając filmowe scenariusze apokalipsy i pozostawiając półki opustoszałe. Nieco mniej kinematograficznie wypadło podsumowanie, które produkty stały się towarem deficytowym. Otóż poważnym problemem w USA stał się podobno papier toaletowy, którego próżno szukać w popularnych marketach. Najnowszą ofiarą tegoż kataklizmu jest James Gunn, reżyser „Strażników Galaktyki” i nadchodzącego „Suicide Squad”.

Gunn opowiada o kryzysie za pośrednictwem swojego profilu na Twitterze. Jak się okazuje, lata temu, w ramach żartu, reżyser nabył rolki papieru z podobizną aktora Michaela Rookera, z którym współpracował przy okazji „Strażników”, gdy ten wcielił się w postać Yondu:

Kupiłem trochę tych rolek papieru toaletowego w ramach żartu, gdy Rooker przyszedł do nas na Boże Narodzenie kilka lat temu. Zawiesiłem je we wszystkich łazienkach w domu. Nigdy nie myślałem, że będę musiał je zużyć, a tu proszę. 

W obsadzie drugiego „Legionu” są: Flula BorgDavid Dastmalchian (Polka-Dot Man)Daniela Melchior (Ratcatcher), Jennifer HollandIdris Elba, John Cena,  Storm Reid, oraz: Joaquín Cosío, Juan Diego Botto, Alice Braga, Steve Agee, Tinashe Kajese, Peter Capaldi, Julio Ruiz oraz Taika Waititi Michael Rooker. W swoich rolach powrócą: Joel Kinnaman jako Rick Flag, a także Margot Robbie, która powtórzy rolę Harley Quinn.

źródło: Twitter.com / zdj. Disney