Jason Statham kontra prehistoryczne rekiny giganty. Mamy zwiastun filmu „Meg 2: Głębia”

Jason Statham ponownie zapoluje na gigantyczne rekiny. Zadebiutował właśnie pierwszy zwiastun filmu „Meg 2: Głębia”. Zobaczcie, jak zapowiada się starcie z prehistorycznymi bestiami, które niegdyś rządziły światem.

Jason Statham wraca, by pokonać kolejne rekiny giganty

Głównego bohatera ponownie zagrał Jason Statham, który wcieli się w specjalistę od nurkowania, Janosa Taylora. Do swoich ról z poprzedniej części widowiska powrócą też Cliff Curtis, Shuya Sophia Cai oraz Page Kennedy. Jako nowi bohaterowie na ekranie pojawią się natomiast: Sienna Guillory („Eragon”), Skyler Samuels („Królowe krzyku”) oraz Sergio Peris-Mencheta („Snowfall”).

Sprawdź też: Powstanie kontynuacja filmu „Pan życia i śmierci”! Nicolas Cage i Bill Skarsgård staną do walki.

W kontynuacji filmu „Meg” bohaterowie ponownie będą musieli powstrzymać przebudzone w głębinach bestie, które zaczynają siać zniszczenie na wodach i terroryzować przybrzeżne kąpieliska. Premiera filmu „Meg 2: Głębia” odbędzie się w polskich kinach 4 sierpnia. Reżyserem filmu został Ben Wheatley, pracujący ostatnio przy filmie „Rebeka”. Scenariusz ponownie przygotowali Dean Georgaris, Erich Hoeber i Jon Hoeber.

zdj. Warner Bros.