Jedna z gwiazd „Pierścieni władzy” nie powróci w drugim sezonie. O kogo chodzi?

W drugim sezonie serialu „Pierścienie władzy” zabraknie jednej z gwiazd debiutanckich odcinków. Z produkcją pożegnała się Nazanin Boniadi wcielająca się w Bronwyn. Aktorki zabraknie w drugim sezonie po tym, jak w 2022 roku na chwilę zrezygnowała z aktorstwa, aby poświęcić się pracy aktywistki.

W drugim sezonie „Pierścieni Władzy” zabraknie jednej bohaterki

Serialowe „Pierścienie władzy” straciły jedną ze swoich głównych gwiazd z regularnej obsady. Z udziału w drugim sezonie zrezygnowała Nazanin Boniadi, brytyjsko-irańska aktorka wcielająca się w pierwszym sezonie produkcji Amazona w Bronwyn. Po tym, jak jej postać nie pojawiła się w pierwszym zwiastunie, fani zaczęli zastanawiać się nad losem bohaterki, która odegrała sporą rolę w pierwszej serii. Dzisiaj mamy już pewność, że Nazanin Boniadi nie pojawi się w nadchodzących odcinkach.

Bronwyn to przedstawicielka ludzkiej rasy, matka Theo (Tyroe Muhafidin), której romans z elfim wojownikiem Arondirem (Ismael Cruz Cordova) był istotną częścią historii w pierwszym sezonie. Wszyscy oczekiwali, że cała trójka pojawi się w kolejnym sezonie i ponownie będzie odgrywała ważne role, ale Nazanin Boniadi zrezygnowała z udziału w drugiej serii i rozstała się na jakiś czas z aktorstwem, aby skupić się na pracy aktywistki. Ostatnio Boniadi zdecydowała się na chwilowy powrót do grania i niedawno zakończyła zdjęcia do niezależnego filmu „A Mosquito in the Ear”.

Sprawdź też: Szykuje się nowa część serii „Mumia”! Brendan Fraser i Rachel Weisz w obsadzie.

Pierścienie wladzy serial

We wrześniu 2022 roku rzuciłam aktorstwo, aby skupić się wyłącznie na tworzeniu ruchu #WomanLifeFreedom w Iranie i bronić obywateli mojej ojczyzny, którzy ryzykowali wszystko dla wolności” – Boniadi napisała w mediach społecznościowych. „Pomimo że aktorstwo to moja wielka pasja, wiedziałam, że tylko wyjątkowy projekt będzie w stanie przekonać mnie do tego, abym ponownie dzieliła czasu pomiędzy codzienną pracę i powołanie aktywisty. A Mosquito in the Ear to właśnie ten projekt… piękna przygoda i już nie mogę się doczekać tego, aby się nim z wami podzielić”.

Na razie nie wiemy, jak twórcy uzasadnią brak Bronwyn w drugim sezonie, ale potwierdzono, że zarówno Theo, jak i Arondir będą obecni w nowych odcinkach. Serial „Pierścienie Władzy” powróci z drugim sezonem już 29 sierpnia tego roku.

zdj. Amazon Prime Video