Jeff Fahey dołącza do Kevina Costnera w obsadzie westernu „Horizon”

Kevin Costner uzupełnił  o kolejne nazwisko obsadę swojego nowego filmu. Do obsady produkcji „Horizon”, w którym Costner zagra także jedną z głównych ról, dołączył Jeff Fahey znany z seriali „Lost: Zagubieni”, „Justified: Bez przebaczenia” i filmów „Maczeta” oraz „Grindhouse: Planet Terror”.

Costner rozpoczął zdjęcia do swojego nowego filmu pod koniec sierpnia. Ekipa zameldowała się do pracy w stanie Utah. W głównej obsadzie widowiska są: Sienna Miller („Anatomia skandalu”), Sam Worthington („Avatar”) i Jamie Campbell Bower („Stranger Things”). Costner mający na koncie trzy reżyserskie projekty wraca na reżyserski stołek po niemal 20 latach od wypuszczenia swojego ostatniego projektu, którym było „Bezprawie” z 2003 roku. Aktor zagra również w filmie jedną z głównych ról i będzie jego producentem. Costner sfinansował swój nowy film za pośrednictwem własnej firmy Territory Pictures.

Sprawdź też: Twórca „Breaking Bad” i „Zadzowń do Saula” stworzy serial dla Apple TV+. Rhea Seehorn z główną rolą.

Horizon” zapowiadany jest jako widowisko zbliżone rozmachem i epickością do produkcji „Tańczący z wilkami” z 1990 roku. Kevin Costner zapowiedział, że film będzie wielowątkową kroniką kilkunastoletniego okresu ekspansji amerykańskiego zachodu przeplatanego wojną secesyjną, która wypełniona była niebezpieczeństwami takimi jak żywioły natury, interakcja z rdzenną ludnością oraz wyjątkowa determinacja i niejednokrotnie bezwzględność osadników. Film skupi się właśnie na tej podróży i opowie ją jednocześnie w szczery i przystępny sposób, podkreślając przy tym punkty widzenia i konsekwencje wyborów bohaterów, który wypływały na ich życie i śmierć.

źródło: deadline.com / zdj. ABC