Jenna Ortega i Tommy Lee Jones zagrali w nowym filmie autora „Tajemnic Los Angeles”! Oto pierwsza fotka

Jenna Ortega i Tommy Lee Jones spotkali się na planie nowego thrillera w reżyserii i według scenariusza Briana Helgelanda, nagrodzonego Oscarem autora kultowych „Tajemnic Los Angeles”. Rzućcie okiem, jak film zatytułowany „Finestkind” prezentuje się na pierwszym kadrze. O czym opowie? 

Jenna Ortega i Tommy Lee Jones zagrali razem w nowym filmie

Fabuła Finestkind” skoncentruje na dwóch przyrodnich braciach, którzy po latach wychowywania przez różnych ojców spotykają się ponownie w dorosłym życiu. Gdy jeden z nich odkrywa, że jego ojcu pozostało zaledwie kilka miesięcy życia, wchodzi w niebezpieczny układ z syndykatem zbrodni, co stawia go i jego brata przeciwko bostońskiemu podziemiu przestępczemu.

Poza Jonesem („Ścigany”) i Ortegą („Wednesday”) na ekranie znajdą się też między innymi Ben Foster („Aż do piekła”) i Toby Wallace („Zęby mleczne”).

Sprawdź też: Polski thriller szpiegowski od Jana Holoubka z nowym zwiastunem

Projekt znajdował się w planach jeszcze od roku 2018 roku, zaś z głównymi rolami łączeni byli między innymi Jake Gyllenhaal, Ansel Elgort i Zendaya. W USA premiera odbędzie się w ramach platformy Paramount+. Przewidziano ją już na końcówkę tego roku. Na chwilę obecną nie wiemy w ramach, której usługi film będzie można zobaczyć w Polsce.

F3LOgOdbMAA7X1V.jpg

Zdj. Paramount