Jennifer Holland potwierdza powrót w drugim sezonie „Peacemakera”. Jest nowe logo

Jennifer Holland wcielająca się w jedną z głównych bohaterek pierwszego sezonu „Peacemakera” rozwiała wątpliwości na temat swojego powrotu w nowych odcinkach serialu tworzonego pod czujnym okiem jej męża Jamesa Gunna.

Jennifer Holland w obsadzie drugiego sezonu Peacemakera

Jennifer Holland przez ostatnie miesiące dawała wszystkim do zrozumienia w swoich w mediach społecznościowych, że jej bohaterka przetrwa zmiany wprowadzane przez Jamesa Gunna i pojawi się także w nowym DCU. W końcu aktorka potwierdziła już oficjalnie, że pojawi się w drugim sezonie „Peacemakera” i opublikowała właśnie zdjęcie z planu serialu. Przy okazji otrzymaliśmy także pierwsze spojrzenie na nowe logo serialu przygotowywanego dla platformy Max.

Holland pierwszy raz pojawiła się jako Emilia Harcourt w drugim filmie o Legionie samobójców, który dla Warnera wyreżyserował James Gunn. Aktorka wróciła do roli w pierwszym sezonie „Peacemakera” i pojawiła się też w filmach o Czarnym Adamie i Shazamie. Jak wiemy jednak od samego Gunna wszystkie te produkcje nie należą do kanonu nowego DCU, ale nie przeszkadza to w tym, że spora część obsady pierwszego sezonu serialu z główną rolą John Ceny wróci do swoich ról w kolejnych odcinkach, które będą już należały do nowego uniwersum, w którym jak na razie najgłośniejszym projektem pozostaje film o przygodach nowego Supermana.

Sprawdź też: „Ród smoka” stracił sporo widzów. Miliony osób nie wróciło do Westeros.

Akcja drugiego sezonu będzie osadzona po wydarzeniach z filmu o Człowieku ze stali i restart całego świata DC będzie miał wpływ na serial tworzony z myślą o platformie Max. W obsadzie są też Viola Davis jako Amanda Waller oraz Xolo Maridueña jako Jaime Reyes. Nową twarzą serialu będzie natomiast Frank Grillo grający Ricka Flaga Sr., który będzie szukał zemsty na tytułowym bohaterze za śmierć swojego syna. W obsadzie pojawią się też: Sol Rodríguez jako Sasha Bordeaux, Tim Meadows jako Langston Fleury i David Denman w tajemniczej roli.

Drugi sezon „Peacemakera” powinien pojawić się na platformie Max w 2025 roku. Kilka odcinków nowej serii wyreżyseruje sam James Gunn, a prace na planie trwają już od kilku tygodni.

 

zdj. Warner Bros.