Jennifer Lopez i Ben Affleck w wyjątkowo dziwacznym filmie! Czegoś takiego jeszcze nie widzieliście

Jennifer Lopez już za chwilę wróci na ekrany z kolejnym filmowym projektem. Tym razem będzie to jednak wyjątkowo osobista i... dziwaczna produkcja. Zobaczcie, jak zapowiada się quasi biograficzny film „This Is Me...Now: A Love Story”, w którym ma pojawić się także Ben Affleck.

Jennifer Lopez wraca z najdziwniejszym filmem w karierze

Jennifer Lopez podbiła ostatnio streamingowe podwórko za sprawą swojego filmu akcji Matka stworzonego dla Netfliksa. Film nie został dobrze przyjęty przez krytyków, ale okazał się jednym z największych przebojów streamingowego giganta na przestrzeni ostatnich lat. Po kilku miesiącach popularna piosenkarka i aktorka wraca z nowym filmem — a przynajmniej tak się wydaje, że jest to filmowa produkcja — stworzonym dla serwisu Prime Video.

Opublikowany właśnie zwiastun „This Is Me...Now: A Love Story” wywołał sporą konsternację zarówno wśród fanów aktorki, jak i osób niespecjalnie śledzących ekranowych poczynań Lopez. Film zadebiutuje na platformie Amazona już 16 lutego. Tego samego dnia premierę będzie miał też najnowszy album Jennifer Lopez o tym samym tytule, co jej filmowa produkcja. Zwiastun zapowiada, że „This Is Me...Now: A Love Story” jest projektem, w którym Lopez opowiada swoją historię własnymi słowami.

Sprawdź też: Nie będzie drugiej części „Dead Reckoning”! Nowe „Mission: Impossible” zmieniło tytuł.

This Is Me…Teraz: A Love Story” nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widziałeś w twórczości Jennifer Lopez — obiecuje oficjalny opis produkcji. Wraz z reżyserem Dave’em Meyersem Jennifer stworzyła opartą na kinowej narracji filmową odyseję, przesiąkniętą mitologicznymi opowieściami i osobistą formą terapii. Film powiązany jest z pierwszym od dziesięciu lat albumem studyjnym Lopez i ukazuje jej podróż do miłości widzianą jej własnymi oczami. Dzięki fantastycznym kostiumom, zapierającej dech w piersiach choreografii i widowiskowym scenom otrzymamy introspekcyjną retrospektywę zahartowanego serca Jennifer.

Jennifer Lopez nowy film

Po obejrzeniu zwiastuna trudno jednoznacznie stwierdzić, czym ma być nowy film od Prime Video. Jedno jest natomiast pewne: jego głównym tematem będą związki Lopez, w które angażowała się przez ostatnie dekady. Zapowiedź daje nam do zrozumienia, że piosenkarka w jakiś sposób otworzy się na podsumowanie swoich małżeństw z Markiem Anthonym, Crisem Juddem i Ojani Noa. Film wygląda jak miszmasz gatunków i zawiera w sobie elementy komedii romantycznej, filmu akcji, a nawet produkcji science fiction. W filmie pojawi się także Ben Affleck, z którym Lopez wzięła ślub w 2022 roku.

Pierwszy raz Lopez i Affleck związali się ze sobą w 2002 roku, a ich związek był jednym z najbardziej upublicznionych związków w historii show-biznesu. Media nadały parze nawet własny przydomek Bennifer — aktor wystąpił nawet w teledysku „Jenny from the Block”. W listopadzie tego samego roku ogłoszono ich zaręczyny, a do ślubu miało dojść we wrześniu 2003 roku. Na kilka dni przed uroczystością ogłoszono jednak, że para się rozstała.

zdj. depositphotos / Prime Video