Jeremy Renner wraca jako Hawkeye! Zwiastun nowego serialu Marvela i data premiery

Platforma Disney+ zgodnie z zapowiedzią zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu „Hawkeye”, w którym Jeremy Renner ponownie wcieli się w popularnego superbohatera Marvela.

W serialu zobaczymy, jak Hawkeye radzi sobie z odnalezieniem się po śmierci Czarnej Wdowy i powrocie rodziny, która została wymazana przez Thanosa. Bohater będzie musiał zmierzyć się także z konsekwencjami swojej brutalnej działalności pod pseudonimem Ronin. Na jego drodze pojawi się młoda Kate Bishop, która w komiksach przejęła po Clincie Bartonie miano Hawkeye'a i dołączyła do drużyny Young Avengers. W serialu również bohater będzie szkolił dziewczynę na swoją następczynię. Produkcja od platformy Disney+ ma nawiązywać do komiksowej serii z Marvel Now stworzonej przez Matta Fraction. Duet bohaterów stanie naprzeciwko grupy przestępców stworzonej na podstawie komiksowego zespołu Tracksuit Mafia.

W obsadzie produkcji są także: Alaqua Cox wcielająca się w Echo, Vera Farmiga, którą zobaczymy w roli Eleanor Bishop, matki Kate Bishop oraz Tony Dalton wcielający się w postać znaną jako Jacques Duquesne, mentora Clinta Bartona, który nauczył go posługiwać się łukiem. W pozostałych rolach wystąpili Fra Fee jako Clown, płatny zabójca oraz Zahn McClarnon, który zagra ojca Echo.

Serial „Hawkeye” zadebiutuje na platformie Disney+ już 24 listopada.

Hawkeye plakat

zdj. Marvel