Jesse i Heisenberg znowu handlują z Tuco... tym razem chrupkami. Bohaterowie „Breaking Bad” wracają

Główni bohaterowie hitowego serialu „Breaking Bad” powrócili w specjalnej reklamie chrupków marki PopCorners. Kampania szykowana na tegoroczne Super Bowl sprowadziła z powrotem do swoich ról nie tylko Bryana Cranstona i Aarona Paula, ale także Raymonda Cruza wcielającego się w nieobliczalnego Tuco.

W finałowym sezonie serialu „Zadzwoń do Saula” mogliśmy zobaczyć, jak Aaron Paul i Bryan Cransto wracają na moment do swoich legendarnych ról z „Breaking Bad”. Fakt, że widzowie zobaczyli niedawno na małym ekranie swoich ulubionych bohaterów postanowiła wykorzystać firma produkująca chrupki PopCorners. Z myślą o tegorocznym Super Bowl stworzono specjalną kampanię marketingową, która przywraca jeszcze raz, tym bardziej w komediowej wersji Waltera White'a i Jessego Pinkmana. 

Sprawdź też: Nowa zapowiedź drugiego sezonu „Lokiego” i innych produkcji Disney+ szykowanych na 2023 rok.

Duet pracujący przez lata nad produkcją najlepszej metamfetaminy w Nowym Meksyku powrócił i jeszcze raz skrzyżował swoje ścieżki z Tuco, któremu teraz dostarczają nieco inny towar, rzeczone chrupki PopCorners. Przedstawiciel rodu Salamanca wydaje się jednak równie zadowolony z efektów pracy Mr. White'a i jego pomocnika co poprzedni razem. Reklama pojawi się na Super Bowl już 12 lutego.

zdj. Sony Pictures / AMC