Jesteście gotowi? Nadchodzi „Zadająca rany”! Zwiastun drugiej części „Rebel Moon”

Na Netflix wielkimi krokami zmierza druga część najnowszego filmu Zacka Snydera. Pierwsza część „Rebel Moon” okazała się wyjątkowo kiepsko przyjętym przez krytyków przedsięwzięciem. Jak będzie z domknięciem historii osadzonej w odległych zakątkach kosmosu? Przekonajcie się!

Nadchodzi druga część Rebel Moon” od Zacka Snydera

W grudniu Snyder zaprezentował światu pierwszą część filmu „Rebel Moon” mającego rozpoczynać nową kosmiczną franczyzę. Netflix liczył na wielki hit, ale produkcja okazała się jedną z najgorzej ocenianych w całym dorobku reżysera i nie przyciągnęła też wielkich tłumów przed telewizory. Co prawda, Snyder twierdzi, że przygotował też rozszerzoną wersję filmu, która ma być zupełnie nowym projektem, ale zanim zobaczymy, jak wyglądają reżyserskie cięcia „Rebel Moon” przystosowane do kategorii wiekowej R, czeka nas premiera drugiej części w wersji PG-13.

Film jest kontynuacją epickiej historii Kory i ocalałych żołnierzy gotowych na najwyższe poświęcenia. Szykują się oni do walki obok dzielnych mieszkańców Veldt w obronie ich niegdyś spokojnej wioski, a teraz nowej ojczyzny tych, którzy stracili własne w walce z Macierzą.

Sprawdź też: „Oppenheimer” w końcu w streamingu! Ten tydzień to wysyp wielkich premier!

Tuż przed starciem z wrogiem żołnierze muszą zmierzyć się jeszcze z prawdami o własnej przeszłości, które ujawniają powody, jakie pchnęły ich do walki. Kiedy brutalne imperium z całą mocą uderza w rodzącą się rebelię, zadzierzgują się nierozerwalne więzi, objawiają się bohaterowie i rodzą się legendy.

Druga część „Rebel Moon” trafi na platformę Netflix już 19 kwietnia 2024 roku. Główną gwiazdą serii jest Sofia Boutelli („Atomic Blonde”). Obok niej w obsadzie znaleźli się: Fra Free („Hawkeye”) jako Balisarius, Djimon Hounsou („Shazam!”) jako Generał Titus, Doona Bae („Sense8”) jako Cyborg Nemesis, Ray Fisher („Liga sprawiedliwości”) jako Darrian Bloodaxe, Staz Nair („Gra o tron”) oraz Anthony Hopkins („Ojciec”), który użyczył głosu robotowi Jimmy'emu.

zdj. Netflix