Jeszcze więcej filmowych nowości trafi na Netflix! Tych tytułów brakowało w ofercie

Netflix wypełniony filmowymi i serialowymi premiera, ale streamingowy gigant już przygotowuje się na nadejście lipca, którego początek przyniesie kilka głośnych tytułów, które do tej pory były dostępne wyłącznie na konkurencyjnych platformach. Oto lista tytułów, które za kilka tygodni trafią pierwszy raz na Netflix.

Co obejrzeć na Netflix? Nowe filmy od SkyShowtime trafią na platformę

Przełom maja i czerwca przynosi nam sporo filmowych produkcji na licencji w ofercie serwisu Netflix, ale wiemy już, że wraz z nadejściem lipca także pojawi się kilka interesujących produkcji, których do tej pory nie uświadczyliśmy w ofercie streamingowego giganta.

Zacznijmy od tego, że już 1 lipca w bibliotece platformy pojawi się film akcji „Ambulans” będący remakiem duńskiej produkcji z 2005 roku. Produkcja, w której główne role zagrali  Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II oraz Eiza González, opowiada historię weterana wojny w Afganistanie, który desperacko potrzebuje pieniędzy na leczenie swojej żony. Mężczyzna prosi o pomoc przybranego brata Danny'ego, który od lat specjalizuje się w napadach. Wspólnie planują największy napad na bank w historii Los Angeles.

Ambulans film Netflix

Tego samego dnia pojawi się też doceniony przez krytyków film  „Red Rocket” stworzony przez Seana Bakera. Film opowiada o losach niejakiego Mikey'ego Sabera, byłego aktora w filmach dla dorosłych, który po latach wraca do rodzinnego miasteczka w Teksasie tylko po to, by odkryć, że nikt nie chce go tam z powrotem.

Sprawdź też: Co obejrzeć w weekend? Dwie głośne premiery seriali na SkyShowtime i Disney+.

Na 6 lipca zapowiedziano natomiast premierę dwóch innych głośnych premier studia Universal Pictures. Platforma streamingowa da nam okazję do ponownego spotkania z bohaterami „Downton Abbey” za sprawą kinowego sequela, o podtytule Nowa epoka”. Tym razem bohaterowie brytyjskiego dramatu trafiają na rajską Riwierę Francuską, gdzie poznamy między innymi tajemniczą przeszłość Violet Crawley (Maggie Smith).

Pojawi się też dostępny do tej pory wyłącznie na SkyShowtime film „Babilon”, nakręcony z ogromnym rozmachem komediodramat osadzony w Los Angeles lat 20. XX w, w którym główne role zagrali Brad Pitt, Margot Robbie i Diego Calva. To pełna przepychu opowieść o wzlotach i upadkach gwiazd dekadenckiego i pozbawionego moralności Hollywood sprzed 100 lat.

Co obejrzeć na Netflix? Nowe filmy lipiec

  • „Ambulans” – 1 lipca
  • „Red Rocket” – 1 lipca
  • „Downton Abbey: Nowa epoka” – 6 lipca
  • „Babilon” – 6 lipca

zdj. Netflix / Universal Pictures