John Cena dostanie swój serial jako Peacemaker! James Gunn reżyserem

HBO Max zamówiło realizację kolejnego serialu opartego na komiksowym bohaterze DC Comics. Swój własny serial otrzyma Peacemaker, którego w filmie „Legion samobójców” zagrał John Cena.

Cena powróci do swojej roli również w serialu, a scenariusz do produkcji napisze sam James Gunn. Reżyser nowego filmu o przygodach Legionu samobójców będzie też jednym z reżyserów serialu powstającego dla platformy HBO Max. Z ujawnionych informacji dowiedzieliśmy się jeszcze, że serial będzie liczył osiem odcinków i wszystkie z nich osobiście napisze James Gunn. Produkcja będzie prequelem filmu i zobaczymy w niej pierwsze działania Peacemakera, które sprawiły, że dołączył do drużyny Legionu Samobójców. John Cena nie tylko zagra głównego bohatera, ale będzie także jednym z producentów.

Co interesujące, Gunn zajmie się stworzeniem serialu jeszcze przed wejściem na plan filmu Strażnicy Galaktyki 3 dla Marvela – prace na planie serialu wystartują w przyszłym roku, a premiera powinna nadejść rok później. Przypomnijmy, że Peacemaker to ekstremistyczny pacyfista, który przeżył przemianę, po tym jak podczas wojny dokonał krwawej masakry na wiosce niewinnych ludzi. Został zwolniony z więzienia w zamian za przystąpienie do nowego projektu rządu USA zakładającego stworzenie elitarnego zespołu do walki z terroryzmem.

283928232.jpg

zdj. Warner Bros.