John Krasinski łączony z Marvelem. Wymarzony casting fanów stał się faktem?

Wygląda na to, że Marvel zamierza spełnić jedno z największych pragnień wielu swoich fanów. Najnowsze doniesienia z obozu studia sugerują, że szeregi rozwijającego się uniwersum zasili John Krasinski, który w oczach sporej części miłośników Marvela jest idealnym kandydatem do zagrania Reeda Richardsa stojącego na czele Fantastycznej Czwórki.

Najświeższe przecieki z obozu Marvela sugerują, że John Krasinski miał pojawić się na planie filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu” i nakręcić sceny, w których pojawia się jako Reed Richards znany także pod pseudonimem Mr. Fantastic. Jeśli informacje te zostaną potwierdzone, to aktor stanie zapewne także na czele obsady filmu o najpopularniejszej superbohaterskiej rodzinie Marvela, który został zapowiedziany jeszcze w 2020 roku, a fani będą mogli przypisać sobie, że to oni doprowadzili do obsadzenia aktora w roli przywódcy Fantastycznej czwórki. Nie wiemy zbyt wiele na temat fabuły filmu „Doktor Strange 2”, ale warto pamiętać, że Reed Richard był w komiksach członkiem grupy Illuminati, która w filmie ma stanąć do walki ze Scarlet Witch. Źródło plotek sugeruje, że Krasinki zagra Reeda Richardsa pochodzącego z alternatywnego uniwersum, co oznacza, że studio chce przedstawić Fantastyczną czwórkę jako zespół, który nie narodził się w ramach klasycznego uniwersum znanego z dotychczasowych filmów MCU. Wydaje się to jednak najlepsze rozwiązanie, na którego zastosowanie pozwala szerokie otwarcie się na pojęcie multiwersum.

Sprawdźcie też: Marvel wznawia zdjęcia do „Czarnej Pantery 2”. Letitia Wright wraca po kontuzji.

john-krasinki-reed-richards-fantastyczna-czworka.jpg

John Krasinski jako Reed Richards w filmie Fantastyczna czwórka?

Marvel zakończył niedawno dokrętki do filmu „Doktor Strange w multiwersum obłędu”, których celem było między innymi stworzenie wielu gościnnych występów. Wiarygodności plotce o angażu Krasinskiego dodaje fakt, że zakulisowe przecieki sugerowały niedawno, że studio rozpoczęło właśnie casting do filmu o Fantastycznej czwórce. Możemy więc oczekiwać, że w najbliższych miesiącach poznamy nazwiska innych aktorów, którzy zasilą szeregi obsady filmu o popularnej drużynie. Oczywiście przy wymienianiu Johna Krasinskiego jako faworyta do roli Reeda Richardsa jednym tchem faworytką do roli Susan Storm wymieniana była Emily Blunt, która prywatnie jest żoną aktora. Jak na razie nic nie wskazuje na to, aby Marvel miał zdecydować się na jej obsadzenie w swoim filmie.

Reżyserem produkcji będzie Jon Watts, z którym studio współpracowało już przy filmach o Spider-Manie.

źródło: theilluminerdi.com / zdj. Paramount Pictures / EW / Prime Video / Marvel