John Oritz dołącza do serialu „Bad Monkey” od twórcy „Teda Lasso”. To efekt kolejnego recastingu

Kolejny aktor wypadł z obsady serialu „Bad Monkey” szykowanego przez Billa Lawrence'a. Zamiast Arturo Luisa Sorii w produkcji zobaczymy Johna Oritza, znanego między innymi z filmów „Szybko i wściekle” oraz „W starym, dobrym stylu”.

„Bad Monkey” bazuje na powieści Carla Hiaasena z 2013 roku pod tym samym tytułem i opowiada historię Andrew Yancy'ego (w tej roli pojawi się Vince Vaugn), byłego detektywa pracującego aktualnie jako urzędnik sanepidu na południu Florydy. Odcięta ręka znaleziona przez turystę podczas wędkowania wciąga ponownie bohatera w świat chciwości i korupcji, który sieje niszczenie ziemi i środowiska zarówno na Florydzie, jak i na Bahamach. Oritz wcieli się w rolę Rogelio, detektywa policji w Key West i byłego partnera Yancy'ego. W obsadzie są też Michelle Monaghan, Alex Moffat, Rob Delaney oraz Jodie Turner-Smith.

Przypomnijmy, że Oritz jest kolejnym aktorem, który w „Bad Monkey” zastąpił oryginalnie obsadzonego gwiazdora. Do recastingu doszło też w przypadku Any Villafañe, która opuściła produkcję, ustępując miejsca Natalie Martinez („Klucz do wieczności”, „Władza”). Jej rolą w serialu będzie Rose, lekarka sądowa z Miami, która przyłącza się do planu Yancy'ego.

Sprawdź też: „Ted Lasso” jednak dobiegnie końca po 3. sezonie. Zakończenie serialu Apple’a potwierdził aktor Brendan Hunt

Serial będzie debiutował w ofercie platformy streamingowej Apple TV+. Lawrence, mający w dorobku celebrowaną serię „Ted Lasso”, pełni funkcję scenarzysty i producenta wykonawczego za pośrednictwem swojej firmy Doozer Productions.

Źródło: Deadline / zdj. ABC