Jon Bernthal zapowiada powrót Punishera! Pojawi się w serialu o Daredevilu

Jon Bernthal już nie ukrywa, że powróci do roli Punishera. Aktor pokazał na swoim Instagramie zdjęcie zapowiadające jego debiut w Marvelu. W roli popularnego bohatera, którego zagrał w serialach Netfliksa, zobaczymy go niedługo w produkcji „Daredevil: Born Again” powstającej dla platformy Disney+.

Jon Bernthal zapowiada powrót Punishera

O tym, że Jon Bernthal wróci do roli Punishera, którego zagrał w serialach Netfliksa, mówiło się nieoficjalnie od kilku lat. W marcu zeszłego roku w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie, że Punisher faktycznie pojawi się w MCU i obok Daredevila i Kingpina znanych z produkcji Netfliksa pojawi się  w serialu Daredevil: Born Again, do którego zdjęcia wznowiono na początku tego roku.

Mimo że Bernthala widzieliśmy już na zdjęciach z planu, to aktor unikał do tej pory jednoznacznego potwierdzenia, że pojawi się ponownie w roli Punishera. Dzisiaj postanowił jednak zapowiedzieć powrót swojego bohatera na swoim Instagramie.

Sprawdź też: Oscarowe filmy – gdzie obejrzeć „Oppenheimera”, „Strefę interesów” i „Biedne istoty”?

Gwiazdor zamieścił zdjęcie ulubionej książeczki córki Franka, z którą czytał jej przed snem. Pewnego wieczora stwierdził jednak, że jest zbyt zmęczony, i tym razem obiecał przeczytać bajkę córce następnego dnia. Nigdy jednak nie udało mu się dotrzymać obietnicy, bo jego rodzina została zamordowana.

W obsadzie serialu wracają Charlie Cox i Vincent D'Onofrio grający Matta Murdocka i Wilsona Fiska. Obok Jona Bernthala, swoje role w serialu MCU powtórzą też Deborah Ann Woll i Elden Henson.

Za serial „Daredevil: Born Again” jako showrunnerem odpowiada Dario Scardapane pracujący w poprzednich latach przy netfliksowej produkcji „Punisher”. Serial ma pojawić się w 2025 roku na platformie Disney+.

zdj. Marvel