Jonathan Majors ma poważny problem. Aktor oskarżony o napaść stracił agenta i agencję PR

Jonathan Majors stracił właśnie swojego agenta. Z gwiazdorem Marvela oskarżonym kilka tygodni temu o napaść kontrakt zerwała też jego agencja odpowiadająca za jego wizerunek w mediach. Jak na sprawę zareaguje Marvel Studios? Pojawiły się nowe informacje w tej sprawie.

Jonathan Majors w tarapatach. Aktor stracił agenta i agencję PR

Majors został aresztowany przez nowojorską policję pod koniec marca po tym, jak został oskarżony przez swoją partnerkę o napaść podczas kłótni. Kobieta odniosła lekkie obrażenia głowy i szyi i została przewieziona do szpitala, a aktor został aresztowany pod zarzutem próby duszenia, napaści i nękania. Adwokat Majorsa od początku przeczyła, jakoby jej klient miał dopuścić się napaści i zapewniała, że istnieją dowody, które oczyszczą aktora z zarzutów. Gwiazdor stanie przed sędzią 8 maja, po tym, jak zarzuty o nękanie i napaść zostały postawione mu przez nowojorskiego prokuratora okręgowego.

Do niedawna aktor postrzegany był jako wschodząca gwiazda Hollywood. Na początku roku oglądaliśmy go w filmie „Creed 3” oraz superbohaterskim widowisku „Ant-Man i Osa: Kwantomania”. To właśnie Majors miał być jedną z najważniejszych postaci najbliższych projektów Marvela i odegrać główną rolę złoczyńcy w najbliższym filmie o Avengers. Oskarżenia o napaść sprawiły jednak, że jego kariera stanęła pod dużym znakiem zapytania. Najnowsze doniesienia z branży ujawniają, że z Majorsem rozstała się agencja Entertainment 360 odpowiadająca do tej pory za jego reprezentowanie. W reakcji na zamieszanie wokół aktora umowę z nim zerwała też firma Lede zajmująca się medialnym wizerunkiem aktora.

Sprawdź też: Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” dostępny online. Gdzie obejrzeć nowy rozdział MCU?

To on zastąpi Majorsa w roli Kanga? Damson Idris idealnym kandydatem

Damson Idris snowfall.jpg

Wszystko to nie wróży dobrze przyszłości Jonathana Majorsa – tym bardziej że ostatnie nieoficjalne przecieki sugerowały, że Marvel zastanawia się już, który aktor mógłby wcielić się w Kanga w kolejnych projektach. O ile na razie nie wydarzyło się jeszcze nic oficjalnego w zwolnieniu Majorsa, to studio przygotowuje się na taką ewentualność i przygotowało już typ aktora, który byłby idealny do prejęcia roli Kanga. Gdyby Majors stracił rolę złoczyńcy studio będzie szukało aktora w typie Damsona Idrisa znanego między innymi z serialu „Snowfall”.

Sprawdź też: Podobała Wam się „Diuna”? Druga część będzie jeszcze lepsza. Tak twierdzi jedna z gwiazd filmu.

W opozycji do tych rewelacji stoją jednak nowe informacje, do których dotarł Deadline. Serwis twierdzi, że jak na razie w obozie Marvela nie odbyły się jeszcze żadne rozmowy na temat usunięcia Majors z MCU.

źródło: deadline.com / zdj. Marvel