Film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” dostępny online. Gdzie obejrzeć nowy rozdział MCU?

Podczas, gdy MCU mierzy się z perspektywą recastingu jednej z kluczowych postaci bieżącego rozdziału komiksowych widowisk, widzowie otrzymali szansę na zapoznanie się z ostatnim filmem o Ant-Manie w warunkach domowych. Pierwsze widowisko piątej fazy świata Marvela zawitało w Polsce do cyfrowej dystrybucji. Gdzie znajdziecie „Ant-Mana i OsęKwantomanię”? 

Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafił do cyfrowej dystrybucji. Kiedy premiera na Disney+?

Choć trzecia produkcja z serii o superbohaterze granym przez Paula Rudda przeszła przez kina generując niewielkie zainteresowanie widowni, Disney nie zdecydował się na ekspresowe przeniesienie „Kwantomanii” z kinowego ekranu na streaming. Wcześniej spekulowano, że premiera na platformie Disney+ odbędzie się jeszcze dziś, wraz udostępnieniem w serwisach VOD, ale na chwilę obecną nie pojawił się w tej sprawie żaden oficjalny komunikat, co oznacza, że streamingowy debiut odbędzie się bliżej premiery wydań fizycznych. Do oferty serwisu Disney+ film „Ant-Man i Osa: Kwantomania” zawita najprawdopodobniej w okolicach początku maja.

Sprawdź też: Moda na rebooty trwa w najlepsze. „Zmierzch” też powróci jako serial!

Nowy film Marvela dostępny w 4K z polską wersją językową

Produkcję znajdziecie obecnie w wybranych serwisach VOD. Jak na razie „Kwantomanię” można obejrzeć w na iTunes oraz w serwisie Rakuten. W przypadku pierwszego z dostawców film oferowany jest w wersji 4K z systemem Dolby Vision oraz oryginalną ścieżką dźwiękową w formacie Dolby Atmos w cenie 54,99 zł (zakup). Film nie jest jak na razie dostępny w ramach opcji dwudniowego wypożyczenia. Oczywiście nie zabrakło też polskiej ścieżki dźwiękowej (Dolby Digital 5.1) oraz napisów. Serwis Rakuten oferuje z kolei dostęp do wersji 4K w cenie 49,99 zł. Proponowana przez tę usługę ścieżka dźwiękowa to jednak tylko Dolby Surround 5.1. W ofercie znalazła się również polska wersja językowa.

Sprawdź też: Nową Hermionę zagra czarnoskóra aktorka? Serialowy „Harry Potter” ma postawić na zróżnicowaną obsadę.

Dodajmy też, że za niecałe półtora miesiąca film będzie można nabyć na fizycznych nośnikach. W Stanach Zjednoczonych najnowsza odsłona MCU pojawi się na płytach 16 maja zaś w Polsce „Kwantomania” trafi na DVD i Blu-ray dokładnie 31 maja. W ofercie pojawią się wyłącznie standardowe wydania – ponownie zabraknie dodatkowej edycji w steelbooku, którą przez długi czas otrzymywały na naszym rynku filmy MCU. Więcej informacji na temat rodzimej edycji odnajdziecie w tym miejscu

zdj. Disney