Jonathan Majors nowym postrachem MCU. Kang na nowej fotce z filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”

Marvel dał nam kolejne spojrzenie na Jonathana Majorsa („Kraina Lovecrafta”) w roli Kanga Zdobywcy, czołowego złoczyńcy kolejnej fazy swojego kinowo-telewizyjnego uniwersum. Rzućcie okiem jak aktor prezentuje się na nowej fotce z filmu „Ant-Man i Osa: Kwantomania”.

Projekt w reżyserii Peytona Reeda (twórcy obu poprzedni odsłon „Ant-Mana”) i według scenariusza Jeffa Lovenessa („Rick and Morty”, „Avengers: The Kang Dynasty”) generuje duże zainteresowanie wśród fanów MCU, w znacznej mierze właśnie z powodu występu wprowadzonego jeszcze w „Lokim” Majorsa w roli Kanga. Trzecia odsłona serii „Ant-Man” jako kolejna produkcja MCU ma postawić na rozwijaniu mulitwersum, z którym postać wspomnianego antagonisty jest ściśle związana. 

W produkcji, która jako pierwsza zaliczy się do Piątej Fazy kinowego uniwersum superbohaterów, do roli Scotta Langa powraca Paul Rudd. W obsadzie filmu są też Evangeline Lilly jako Osa, Michael Douglas jako Hank Pym, Michelle Pfeiffer jako Janet Van Dyne. W roli córki tytułowego herosa, czyli Cassie Lang zadebiutuje natomiast Kathryn Newton. Na ekranie pojawi się także Randall Park powracający do roli agenta FBI, Jimmy'ego Woo. Ponadto w produkcji pojawi się również Bill Murray jako oficjalnie nieujawniony bohater. Przecieki sugerują, że aktor pojawi się w roli złoczyńcy o pseudonimie Krylar

Ant-Man i Osa: Kwantomania” trafi do polskich kin już 17 lutego tego roku.

Kang-Ant-Man-3.JPG

zdj. Marvel