Jonathan Majors z rolą w dramacie „Da Understudy”. Za kamerą może stanąć Spike Lee

Po odegraniu kluczowych ról w uniwersum Marvela i spin-offie „Rocky'egoJonathan Majors przyjął angaż w nowym filmie produkcji Amazon Studios, zatytułowanym „Da Understudy”. Za kamerą projektu może znaleźć się Spike Lee – czytamy w nowym raporcie.

Film, którym Majors zajmie się również jako producent – w ramach swojej firmy Tall Street Productions – opowie historię tego, jak „życiu zdarza się  imitować sztukę”. Głównym bohaterem „Da Understudy” będzie młody broadwayowy aktor dowiadując się o roli, za którą będzie gotowy zabić. 

Obok Majorsa producentami filmu są Jon Mone (szef wytwórni Westbrook Studios), Mike Soccio oraz Will Smith. Na łamach Variety potwierdzono, że na chwilę obecną Spike Lee czuwa nad projektem, jako producent wykonawczy, ale znajduje się też w trakcie negocjacji dotyczących potencjalnego objęcia stołka reżyserskiego.  

Za scenariusz filmu odpowiadają Tom Hamada, Zach Stauss i Tyler Cole. Ostatni z wymienionych autorów jest też głównym pomysłodawcą „Da Understudy”. Amazon Studios miało pozyskać prawa do realizacji tekstu po przedstawieniu najlepszej oferty spośród przedstawicieli wielu czołowych usług i wytwórni.

Na chwilę obecną nie ujawniono, kiedy mają wystartować prace na planie.

Źródło: Variety / zdj. MGM