Julia Roberts i Jennifer Aniston w komedii o zamianie ciał. Reżyseruje twórca „Palm Springs”

Max Barbakow, twórca znakomicie przyjętego rom-comu „Palm Springs”, odnalazł główną obsadę nowego projektu. Przed kamerą niezatytułowanej jeszcze komedii podejmującej motyw zamiany ciał znajdą się Julia Roberts („Bilet do raju”) i Jennifer Aniston („The Morning Show”). 

Wstępny zarys fabuły filmu nie został jeszcze ujawniony. Wiemy natomiast, że produkcja powstanie dla Amazon Studios. Firma miała uzyskać prawa do dystrybucji w następstwie długiej rywalizacji z przedstawicielami innych wytwórni i platform streamingowych. Barbakow zajmie się zarówno wyreżyserowaniem filmu, jak i napisaniem scenariusza. Ujawniono też, że jako producentka pod tytułem podpisze się Margot Robbie („Babilon”). Termin wejścia na plan nie został jeszcze upubliczniony.

Sprawdź też: Straszydło od Stephena Kinga znowu w akcji. Zobaczcie zwiastun horroru „The Boogeyman”.

Przypomnijmy, że poprzedni film Barbakowa, „Palm Springs”, był jego reżyserskim debiutem. Produkcja z głównymi rolami Andy'ego Samberga i Cristin Milioti, debiutowałała w 2020 roku podczas Festiwalu Filmowego Sundance, przykuwając uwagę przedstawicieli Hulu i Neon. W serwisie Rotten Tomatoes zebrane opinie krytyków pozwoliły na wyliczenie znakomitego wyniku 94% na podstawie ponad 250 tekstów.  

Źródło: Deadline / zdj. Universal / Apple