Julia Wieniawa i Agnieszka Grochowska gwiazdami thrillera od Prime Video. Zwiastun „Nieobliczalnej”

Należąca do Amazona platforma Prime Video przychodzi do nas z kolejną polską premierą. W maju swoją premierę będzie miał film „Nieobliczalna” z Agnieszką Grochowską, Julią Wieniawą, Pawłem Małaszyńskim i Magdaleną Cielecką w rolach głównych. Zobaczcie zwiastun produkcji obiecującej historię, w której napięcie erotyczne przeplata się z zakazaną miłością, zazdrość z zemstą, a zdrada z kłamstwem.

Julia Wieniawa i Agnieszka Grochowska w thrillerze od Prime Video

Platforma Prime Video nie chce odstawać od konkurencji i podobnie jak Netflix w ostatnim czasie coraz mocniej stawia na polskie produkcje. Najnowszą z nich będzie film „Nieobliczalna”, w którym zobaczymy plejadę polskich gwiazd, w tym: Agnieszkę Grochowską, Julię Wieniawę, Magdalenę Cielecką, Pawła Małaszyńskiego i Andrzeja Seweryna. Produkcja opowie o ludziach zaplątanych w życiowej matni, nawigujących w labiryncie wyzwań i tajemniczej zbrodni, gdzie nic nie jest oczywiste.

Sprawdź też: Polski serial o UFO nawiązuje do autentycznej historii. Netflix ściągnął największe gwiazdy.

Martyna (Agnieszka Grochowska) razem z Wojciechem (Paweł Małaszyński) tworzą pozornie szczęśliwy związek. Jednak to tylko fasada skrywająca okrutną prawdę. Jedyną osobą, która ją zna jest ojciec Wojciecha – Stefan (Andrzej Seweryn). Magdalena Cielecka wcieliła się w rolę przyjaciółki Martyny – Alicję, samotną matkę 20-letniego Daniela (Dawid Ptak), który spotyka się z Adeliną (Julia Wieniawa). Adelina, mimo bardzo młodego wieku jest zdana tylko na siebie opiekując się chorą matką (Magdalena Czerwińska), a Daniel jest jej nadzieją na lepsze życie.

Wyreżyserowaniem filmu zajął się Piotr Trzaskalski („Mój Rower”, polski kandydat do Oscara – „EDI”, „Matka”). Za scenariusz odpowiadają natomiast są Krzysztof Gureczny („Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, „Akademia Pana Kleksa”) oraz Małgorzata Sobieszczańska („Anioł i pies”, „Zwyczajna sprawa”). Podstawą dla filmu była wydana w 2022 roku powieść o tym samym tytule autorstwa Magdy Stachuli.

zdj. Prime Video