Kate Bishop i Hawkeye na nowym zdjęciu z serialu Marvela

Niedawno zobaczyliśmy pierwszy zwiastun serialu „Hawkeye, a teraz Marvel pokazał nowe zdjęcie przedstawiające dwójkę głównych bohaterów swojej nowej produkcji dedykowanej platformie Disney+.

Zdjęcie przedstawia Kate Bishop graną przez Hailee Steinfeld oraz Jeremy'ego Rennera wracającego do roli Clint Burton. Serial opowie o tym, jak popularny członek drużyny Avengers próbuje zmierzyć się z konsekwencjami swojej brutalnej działalności prowadzonej po zniknięciu jego rodziny. Na drodze Hawkeye'a pojawi się młoda Kate Bishop, która przejęła po Clincie Bartonie miano Ronina i rozpoczęła swoją krucjatę przeciwko przestępcom. Duet bohaterów stanie do walki z grupą bandziorów stworzoną na podstawie komiksowego zespołu Tracksuit Mafia. W jednego z członków grupy wciela się Piotr Adamczyk.

W obsadzie serialu „Hawkeye” znaleźli się Alaqua Cox grająca nową bohaterkę Echo, Vera Farmiga wcielająca się w Eleanor Bishop, matkę Kate Bishop oraz Tony Dalton grający Jacquesa Duquesne'a, mentora Clinta Bartona, który nauczył go posługiwać się nożami i łukiem. Na ekranie pojawią się również Fra Fee jako Clown, płatny zabójca oraz Zahn McClarnon, który zagrał ojca Echo.

Premierę produkcji „Hawkeye” zaplanowano na 24 listopada.

kate bishop hawkeye

źródło: ew.com / zdj. Marvel