Keanu Reeves wręczy Oscara. Znamy kolejnych prezenterów gali

Zgodnie z zapowiedzią Amerykańska Akademia ujawniła nazwiska kolejnych gwiazd, które w tym roku będą prezenterami na oscarowej gali. Którym gwiazdom przypadnie wręczanie najważniejszych nagród filmowych? Sprawdźcie listę.

Kolejne gwiazdy, które wyznaczone zostały do wręczenia Oscarów to: James Corden, Penélope Cruz, Beanie Feldstein, Zack Gottsagen, Diane Keaton, Shia LaBeouf, George MacKay, Steve Martin, Keanu Reeves, Maya Rudolph i Sigourney Weaver.

Wcześniej ujawniono, że na galę w roli prezenterów powrócą zeszłoroczni laureaci w aktorskich kategoriach, czyli Mahershala Ali, Olivia Colman, Regina King i Rami Malek. Nagrody wręczą także: Zazie Beetz, Timothée Chalamet, Will Ferrell, Gal Gadot, Mindy Kaling, Julia Louis-Dreyfus, Lin-Manuel Miranda, Anthony Ramos, Mark Ruffalo, Kelly Marie Tran i Kristen Wiig.

Kolejne nazwiska prezenterów poznamy w najbliższych tygodniach.

92. ceremonia Oscarów odbędzie się 9 lutego 2020 roku. W tym roku główna gala rozdania Oscarów ponownie nie otrzyma tradycyjnego gospodarza ceremonii, który zabawiał widzów i gości swoimi żartami w przerwach pomiędzy rozdawaniem najważniejszych nagród. Akademia uznała, że zabieg pozbawienia gali gospodarza w zeszłym roku spotkał się z dobrym przyjęciem i nie należy zmieniać, tego, co podobało się widzom.

źródło: Variety.com.com / zdj. Lionsgate