Kevin Feige potwierdza: Charlie Cox powróci jako Daredevil

Po miesiącach spekulacji, plotek i rzekomych wycieków, Kevin Feige zdecydował się oficjalnie potwierdzić, że do MCU zawita Daredevil w wersji znanej z serialu Netfliksa. Szef Marvel Studios skomentował sprawę w trakcie wywiadu o filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”, w którym ma podobno dojść do ponownego wprowadzenia postaci Charliego Coxa.

Feige nie ujawnił co prawda kiedy i przy okazji jakiego projektu fani raz jeszcze zobaczą Coxa w roli Daredevila, ale w rozmowie z serwisem CinemaBlend potwierdził, że postać w tej interpretacji na pewno powróci

Jeśli mielibyście zobaczyć Daredevila w czymś nadchodzącym to owszem, aktorem grającym go byłby Charlie Cox. Gdzie go zobaczymy, jak go zobaczymy i kiedy go zobaczymy – to pozostaje tajemnicą.

Przypomnijmy, że w ramach nieoficjalnych doniesień dotyczących kolejnych projektów Marvela, Daredevila wiązano nie tylko z gościnnym występem w „Bez drogi do domu”, a również własną, solową produkcją. W chwili obecnej nie wiemy, czy miałby to być serial na Disney+, czy pełnometrażowy film

Dodajmy, jednak że według tych samych raportów występ w widowisku o Spider-Manie ma być dla postaci Matta Murdocka wstępem do większej roli superbohatera w serialu „She-Hulk”. Ostatnio Daredevil łączony był także z serialem o przygodach Echo – bohaterki, która zaliczy debiut w „Hawkeye'u”.

źródło: Screen Rant / zdj. Marvel