Koniec spekulacji. Wyciek zdjęć potwierdza plotki o filmie „Spider-Man: Bez drogi do domu”

Przewijające się od miesięcy plotki na temat najważniejszych elementów fabuły filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu” doczekały się potwierdzenia. Do sieci wyciekły zdjęcia, które jednoznacznie odnoszą się do przecieków na temat wielkich powrotów w nowej produkcji od Sony Pictures.

W poprzednich tygodniach do sieci trafiały kolejne mniej lub bardziej wiarygodne poszlaki mające potwierdzać pojawienie się w filmie dwóch poprzednich Spider-Manów. Najnowszy wyciek wydaje się rozwiewać wszelkie wątpliwości i raz na zawsze potwierdzać, że w produkcji „Spider-Man: Bez drogi do domu” zobaczymy Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a wracających do swoich ról Pajączków z poprzednich serii. Zdjęcie przedstawia wszystkich trzech Spider-Manów w swoich strojach be masek.

Drugie zdjęcie potwierdza z kolei, że w produkcji powróci Charlie Cox, który od miesięcy łączony jest z produkcją studia Sony Pictures. Aktor ponownie wcielił się w Matta Murdocka, którego poznaliśmy w serialach Netfliksa. Ujawnione zdjęcie nie przedstawia go jednak w stroju Daredevila. Widzimy, że bohater znalazł się w mieszkaniu Petera Parkera i najprawdopodobniej jako prawnik udziela porady młodemu bohaterowi, który musi tłumaczyć się z oskarżeń wysnutych przez Mysterio.

Premierę filmu „Spider-Man: No Way Home” zaplanowano w kinach na 17 grudnia 2021 roku. Główne role w filmie zagrali Tom Holland jako Peter Parker, Zendaya jako MJ, a także Benedict Cumberbatch jako Doktor Strange oraz Tony Revolori, Jon Favreau, J.B. SmooveAngourie Rice, Marisa Tomei i Jacob Batalon.

zdj. Sony Pictures