Kiedy drugi sezon serialu „Tulsa King” trafi do Polski? Jest data premiery i zwiastun

Przygotujcie się na debiut drugiego sezonu serialu „Tulsa King”. Produkcja, której główną gwiazdą jest Sylvester Stallone, powróci z nowymi odcinkami we wrześniu bieżącego roku i mamy właśnie potwierdzenie, kiedy będzie można obejrzeć drugą serię w Polsce.

Drugi sezon serialu Tulsa King” na SkyShowtime. Data premiery

Na powrót drugiego sezonu serialu „Tulsa King” trzeba będzie czekać niespełna dwa lata od premiery pierwszej serii, która debiutowała w listopadzie 2022 roku. Nowe odcinki pojawią się na platformie Paramount+ dokładnie 15 września, ale nie jest to termin premiery obowiązujący także w Polsce. W naszym kraju na debiut serialu trzeba będzie poczekać odrobinę dłużej. Drugi sezon serialu Tulsa King trafi do polskich widzów serwisu SkyShowtime dopiero 18 września, czyli z trzydniowym opóźnieniem względem premiery w USA. Zdjęcia do serialu są realizowane od kilku dobrych tygodni w Oklahomie i Atlancie.

W roli głównej powraca oczywiście Sylvester Stallone wcielający się w Sala, gangstera włoskiego pochodzenia, który po wyjściu z więzienia zostaje zesłany przez swoją rodzinę do miasta Tulsa w stanie Oklahoma, które znalazłoby się na końcu listy miejsc, do których Sal chciałby się udać.

Sprawdź też: Twórcy „Końca gry” chcieli wyreżyserować „Avengersów 5”. Marvel im odmówił.

Pod koniec pierwszego sezonu, kiedy wydawało się, że Sal ułożył sobie życie w nowym miejscu i naprawił relację z córką, ponownie pojawia się nad nim widmo odsiadki. W nowych odcinkach Dwight (Stallone) i jego będą jednak kontynuowali budowę i obronę swojego rozrastającego się przestępczego imperium. Kiedy jednak udaje im się osiągnąć cel, zdają sobie sprawę, że nie są jedynymi, którzy chcą przejąć władzę. W obliczu zbliżającego się zagrożenia ze strony mafii z Kansas City i wpływowego lokalnego biznesmena, Dwight stara się zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie i ekipie, dbając jednocześnie o swoje interesy. A do tego wszystkiego, jego sprawy w Nowym Jorku są wciąż pozostają niezałatwione…

W obsadzie drugiej serii znaleźli się: Martin Starr, Jay Will, Max Casella, Vincent Piazza, Tatiana Zappardino, Annabella Sciorra, Neal McDonough, Frank Grillo, Domenick Lombardozzi, Andrea Savage, Garrett Hedlund i Dana Delany.

 

zdj. Paramount+