Kiedy „Flash” trafi w Polsce na HBO Max? Ujawniamy datę premiery!

Już za kilka dni superbohaterskie widowisko o Flashu pojawi się w cyfrowej dystrybucji w ramach serwisów VOD. Jak długo trzeba będzie czekać, aż nowa produkcja Warnera trafi do oferty HBO Max? Znamy już odpowiedź na to pytanie.

Flash” w sierpniu trafi w Polsce na HBO Max. Znamy date premiery!

W kinowej dystrybucji „Flash” poniósł sromotną porażkę i zagwarantował wytwórni Warner Bros. gigantyczne straty. Produkcja zebrała od widzów zaledwie 267 mln dolarów, co oznacza, że jej budżet się nie zwróci. Koszt produkcji wyniósł około 220 mln dolarów, a z kin do wytwórni trafia około 50% pieniędzy zebranych z biletów. Studio spróbuje nieco zminimalizować swoje straty za pomocą szybkiej dystrybucji cyfrowej, w ramach której film pojawi się w Polsce już 31 lipca w USA film można oglądać już od 17 lipca w ramach serwisów VOD.

Sprawdź też: HBO Max znowu USUNIE kilkadziesiąt filmów. To ostatni moment, żeby je obejrzeć!

Teraz możemy już ujawnić, kiedy „Flash” trafi do oferty serwisu HBO Max. Według naszych informacji stanie się to już 25 sierpnia. W serwisach VOD w naszym kraju film zadebiutuje więc 45 dni po premierze w kinach, a na HBO Max trafi równo 70 dni po debiucie na dużym ekranie.

 

źródło: Filmozercy.com / zdj. Rafael Henrique / Depositphotos.com