Kiedy premiera 2. sezonu  „The Last of Us”? Bella Ramsey nie ma dobrych wiadomości

Wraz z zakończeniem emisji pierwszego sezonu „The Last of Us” widzowie zaczęli zadawać sobie pytanie: kiedy produkcja opowiadająca historię Joela i Elle powróci z nowymi odcinkami? O pierwszą dokładniejszą aktualizację na temat premiery drugiej serii pokusiła się Bella Ramsey.

Chwilę po premierze finałowego odcinka pierwszej serii twórcy serialowego „The Last of Us”, czyli Craig Mazin i Neil Druckmann potwierdzili, że historia z drugiej gry zostanie rozłożona przynajmniej na dwa sezony. Zapowiedzieli też kolejne odstępstwa od swojego growego pierwowzoru. Teraz głos na temat drugiego sezonu zabrała Bella Ramsey, która co zostało już potwierdzone  powtórzy w nim rolę Ellie.

Kiedy premiera drugiego sezonu „The Last of Us? Bella Ramsey odpowiada

Aktorka gościła ostatnio w The Jonathan Ross Show i została zapytana na temat tego, kiedy widzowie mogą spodziewać się premiery drugiego sezonu „The Last of Us”. Niestety aktorka potwierdziła nasze wcześniejsze przewidywania i zasugerowała, że na powrót serialowego hitu HBO będziemy musieli długo poczekać.

To zajmie trochę czasu. Myślę, że najprawdopodobniej zaczniemy kręcić pod koniec tego roku, lub na początku następnego. Więc prawdopodobnie premiera odbędzie się pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

Spośród gwiazd pierwszego sezonu w głównych rolach w nowych odcinkach powrócą: Pedro Pascal jako Joel, Bella Ramsey jako Ellie, Gabriel Luna jako Tommy. Żadne dalsze doniesienia castingowe nie zostały jeszcze ogłoszone.

źródło: independent.co.uk / zdj. HBO