Kiedy premiera kolejnego filmu o Spider-Manie? W Polsce poczekamy trochę dłużej

Jeśli widzieliście już najnowszy film ze świata Pajączka pod tytułem „Spider-Man: Poprzez multiwersum” to zapewne zastanawiacie się, jak długo będziemy musieli czekać na jego kontynuację, która zamknie opowiadaną na przestrzeni dwóch poprzednich filmów historię? Przychodzimy z odpowiedzią.

Spider-Man: Poprzez multiwersum kontynuacja już potwierdzona. Znamy datę premiery

Kontynuacja oscarowego filmu z 2018 roku ponownie skupia się na losach Milesa Moralesa (Shameik Moore) oraz Spider-Gwen/Gwen Stacy (Haille Steinfeld). Bohaterowie ruszają w niebezpieczną podróż przez multiwersum i spotykają po drodze mnóstwo zupełnie nowych Spider-herosów. Na ich drodze staje też nowy potężny złoczyńca — Spot (w tej roli Jason Schwartzman). Historia przedstawiona w filmie „Spider-Man: Poprzez multiwersum” zgodnie z zapowiedziami twórców jest tylko pierwszą częścią całości, która zostanie zamknięta trzecim filmem serii. Na premierę finału będziemy musieli czekać niecały rok

Sprawdź też: Który film ze Spider-Manem jest najlepszy? Pierwsze miejsca Was zaskoczą!

W Stanach Zjednoczonych premiera filmu „Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” została wyznaczona na 29 marca 2024 roku. W Polsce na poznanie dalszych przygód Milesa i Gwen poczekamy nieco dłużej. Krajowy dystrybutor zdecydował, że film pojawi się w naszych kinach z tygodniowym opóźnieniem. Polska data premiery filmu „Spider-Man: Beyond the Spider-Verse” to 5 kwietnia.

zdj. Sony Pictures