Kingpin wraca na Netflix. Tym razem w ramach gwiazdorskiej komedii kryminalnej [ZWIASTUN]

Wilson Fisk aka Kingpin w interpretacji znakomitego Vincenta D'Onofrio przeniósł się na Disney+, ale samego aktora ponownie zobaczymy w ofercie Netfliksa. Streamer udostępnił właśnie pełny zwiastun heistowej komedii „Skok w przestworzach”, w której gwiazdor „Daredevila” wystąpił obok między innymi Kevina Harta („Jumanji: Przygoda w dżungli”) i Billy'ego Magnussena („Aladyn”).

Zielone światło na realizację „Skoku w przestworzach” (org. tytuł „Lift”), Netflix dał jeszcze w roku 2020. Zgodnie z opisami Kevin Hart wcielił się w rolę Cyrusa Whitakerawłamywacza-eksperta, który otrzymuje od swojej byłej dziewczyny i FBI nietypowe zlecenie. Bohater ma okraść pewnego, wysoko postawionego pasażera samolotu, podczas międzynarodowego lotu z Londynu do Zurychu. Vincent D'Onofrio wcielił się z kolei w postać niejakiego Dentona, mistrza kamuflażu, bliskiego przyjaciela Whitakera i kluczowego gracza w jego ekipie. 

„Skok w przestworzach” – obsada nowego filmu z Kevinem Hartem. Kiedy premiera na Netfliksie?

Oprócz Kevina Harta i Vincenta D'Onofrio w gwiazdorskiej obsadzie „Skoku w przestrworzach” znaleźli się też Gugu Mbatha-Raw (znana między innymi z roli Ravonny w serialu MCU „Loki”), wcześniej wspomniany Billy Magnussen („Wieczór gier”), Úrsula Corberó („Dom z papieru”), piosenkarka Yun Jee KimSam Worthington („Avatar: Istota wody”), Burn Gorman („Pacific Rim: Rebelia”), Jean Reno („Leon zawodowiec”) oraz Jacob Batalon, czyli ekranowy Ned z ostatniej trylogii filmów o Spider-Manie. Na drugim planie znaleźli się również Viveik Kalra („Beecham House”) i Paul Anderson (Arthur Shelby z „Peaky Blinders”).

Za kamerą „Skoku w przestworzach” znalał się F. Gary Gray. Amerykański filmowiec ma na swoim koncie takie tytuły jak „Straight Outta Compton”, „Włoska robota”, „Men in Black: International” czy „Szybcy i wściekli 8”. Za scenariusz odpowiedzieli z kolei Dan Kunka („12 rund”) oraz Jeremy Doner, autor tekstu do filmowej biografii Elvisa Presyela z docenioną rolą Austina Butlera. Warto dodać, że jednym z producentów widowiska został Matt Reeves, twórca ostatniej kinowej odsłony „Batmana

Film zawita do oferty Netfliksa na początku przyszłego roku, dokładnie 12 stycznia.

Źródło: Netlix