Kit Harington zmienia się w bestię! Gwiazdor „Gry o Tron” w przerażającym zwiastunie horroru

Jeden z głównych gwiazdorów „Gry o Tron” pojawi się tego lata na ekranach kin w nowym horrorze. Produkcja zatytułowana „The Beast Within”, w której Kit Harington zmieni się w krwiożerczego Wilkołaka, doczekała się właśnie pierwszego zwiastuna.

Kit Harington zamienia się w Wilkołaka w nowym horrorze

Kit Harington, który od początku do ostatniego odcinka „Gry o tron” wcielał się w jedną z głównych postaci sagi „Pieśni lodu i ognia” stroni w ostatnich latach od pojawiania się w głośnych produkcjach. Aktora mogliśmy zobaczyć kilka lat temu w drugoplanowej roli w superbohaterskiej produkcji Marvela zatytułowanej „Eternals” i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o wielkie hollywoodzkie produkcje. Gwiazdor hitowego serialu HBO wybiera przede wszystkim bardziej kameralne produkcje i właśnie do takich można zaliczyć jego najnowszy projekt pod tytułem „The Beast Within”.

Sprawdź też: Disney musi poprawiać aktorski film o Królewnie Śnieżce. Ruszyły ponowne zdjęcia do produkcji z Rachel Zegler.

To produkcja opowiadająca o mężczyźnie, który wspólnie z rodziną mieszka z dala od cywilizacji w mocno ufortyfikowanej lokalizacji. Po serii dziwnych wydarzeń okazuje się, że izolowane życie prowadzone głęboko w angielskiej dziczy kryje drugie dno. Gdy jego córka, 10-letnia Willow podąża za rodzicami podczas jednej z ich nocnych wypraw w serce starożytnego lasu i staje się świadkiem straszliwej przemiany jej ojca, ona także pada ofiarą mrocznego sekretu swoich przodków, który jej rodzice desperacko próbowali ukryć.

W obsadzie produkcji są także: Ashleigh Cummings, James Cosmo, Caoilinn Springall, Miriam Arabella Maslin i Adam Basil. Film jest pełnometrażowym debiutem Alexandra J. Farrella. Kinowa premiera „The Beast Within” odbędzie się już 26 lipca 2024 roku.

zdj. Well Go USA