Disney musi poprawiać aktorski film o Królewnie Śnieżce. Ruszyły ponowne zdjęcia do produkcji z Rachel Zegler

Pod koniec ubiegłego roku Disney aż o rok opóźnił premierę aktorskiej wersji „Królewny Śnieżki” i wiele wskazywało na to, że powodem tej decyzji jest obawa o spektakularną porażkę filmu i konieczność przeprowadzenia poważnych dokrętek. Właśnie ujawniono, że ekipa produkcji ponownie zameldowała się na planie, aby ponownie nagrać sceny wymagające poprawy.

Rachel Zegler nową Królewną Śnieżką. Disney wrócił na plan filmu

W październiku ubiegłego roku Disney poinformował wszystkich widzów, że premiery aktorskiej wersji „Królewny Śnieżki” nie doczekamy się w 2024 roku. Film, w którym główną rolę gra Rachel Zegler został opóźniony aż o rok, co wywołało kolejne spekulacje na temat tego, że film okazał się jednym wielkim bałaganem i nie nadaje się do pokazania widzom.

Pojawiły się wówczas dwa sprzeczne raporty na temat tego, jak film został odebrany przez testową widownię. Pierwszy z nich przekonywał, że produkcja Disneya zbierała same pozytywne opinie po pokazach testowych. Tymczasem drugie ze źródeł donosiło, że odbiór produkcji jest diametralnie inny. Według jego informacji Disney opóźnił premierę o rok ze względu na to, że testowe pokazy wypadały bardzo słabo, a film ma być jednym wielkim bałaganem.

Sprawdź też: Tak Laurence Fishburne wypada jako kultowy bohater z „Wiedźmina”. Nowe zdjęcia z planu.

Rachel Zegler jako Królewna Śnieżka liderka

Z najnowszych zakulisowych informacji wynika, że w Londynie ruszyły właśnie ponowne zdjęcia do „Królewny Śnieżki”, ale na ten moment nie mamy jeszcze informacji, jak długi i duże będą te dokrętki, co pozwoliłby nam określić, czy Disney zamierza wprowadzić istotne zmiany w pierwotnej wersji produkcji.

Film od początku był mocno krytykowany przez część fanów, za wprowadzanie sporych zmian względem oryginalnej historii. Fanom pierwotnej animacji naraziła się sama Rachel Zegler, która podkreślała, że jej bohaterka będzie marzyła o zostaniu liderką, a nie o tym, żeby zostać uratowaną przez Księcia, którego aktorka określała nawet mianem prześladowcy Śnieżki. Aktorka twierdziła też, że film z 1937 roku nie przetrwał próby czasu.

Premierę aktorskiej wersji „Królewny Śnieżki” wyznaczono na 21 marca 2025 roku. Jak na razie Disney zaprezentował nam wyłącznie jedno zdjęcie z filmu, ale ostatnio studio pokazało krótkie fragmenty i materiały zza kulis produkcji na specjalnym wydarzeniu CineEurope, które odbywało się w dniach 17-20 czerwca.

zdj. Disney