Klaps z „Nie czas umierać” trafił na aukcję charytatywną

Eon Productions zaoferowało najgorliwszym (i odpowiednio nadzianym) fanom agenta 007 okazję do nabycia jednego z klapsów użytych w procesie produkcji wyczekiwanego 25. filmu o przygodach Jamesa Bonda. Pamiątka właśnie trafiła na specjalną aukcję charytatywną, której celem jest wsparcie brytyjskiej służby zdrowia. Do tej pory w Wielkiej Brytanii zarejestrowano 150,000 przypadków zarażenia koronawirusem, zaś 20,000 ludzi zmarło.

Klaps został podpisany przez członków produkcji, między innymi reżysera Cary'ego Joji Fukunagę, producentów Michaela G Wilsona i Barbarę Broccoli, piosenkarkę Billie Eilish i oczywiście Daniela Craiga. W chwili obecnej cena klapsa sięgnęła 12,000 funtów. Samą aukcję, która zakończy się niedługo, bo już jutro znajdziecie w tym miejscu

Film „Nie czas umierać” zadebiutuje w Wielkiej Brytanii 12 listopada 2020 roku, a na pozostałych rynkach wejdzie do kin 25 listopada.

Fabuła i obsada nowego Bonda

Na początku filmu zastaniemy Bonda, który porzucił służbę agenta MI6 i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Bohaterowi nie będzie jednak dane zbyt długo cieszyć się emeryturą po tym, jak zjawia się u niego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA i prosi o pomoc. Wysłannik amerykańskiego rządu potrzebuje pomocy w uratowaniu porwanego naukowca. Misja okazuje się jednak bardziej niebezpieczna, niż początkowo przypuszczano, i naprowadza Bonda na trop tajemniczego złoczyńcy uzbrojonego w niebezpieczną nową technologię.

Oprócz Craiga w głównych rolach powrócą Ralph Fiennes jako M, Lea Seydoux jako Madeleine Swann, Naomie Harris jako Moneypenny, Ben Whishaw jako Q, z Rory Kinear jako Tanner i Jeffrey Wright jako Felix Leiter. W nowych rolach pojawią się natomiast Dali Benssalah, Billy Magnussen, Ana De Armas, David Dencik, Lashana Lynch i Rami Malek.

źródło: Deadline.com / zdj. MGM