Kolejna znajoma twarz z serialu  „WandaVision” wraca w „Agatha: Coven of Chaos”  – nowe zdjęcia

Na planie serialu „Agatha: Coven of Chaos” będącego spin-offem produkcji „WandaVision” robi się coraz bardziej tłoczno. Do pracy nad nową produkcja Marvela zameldował się właśnie kolejny aktor, który debiutował w MCU za sprawą produkcji opowiadającej o wspólnych przygodach Wandy i Visiona. O kogo chodzi?

Serial skupiający się na kontynuowaniu historii Agathy Harkness zaprezentuje widzom kilka nowych postaci, ale w obsadzie nie zabraknie też wielu znajomych twarzy. Wśród nich znajdzie się chociażby  Emma Caulfield, która została ujawniona jako pierwsza aktorka wracająca do swojej roli z serialu „WandaVision”. Chwilę później okazało się, że swoje role powtórzą też pozostali aktorzy wcielający się w mieszkańców Westview: David Peyton, David Lengel, Asif Ali, Amos Glick, Brian Brightman, Kate Forbes i Debra Jo Rupp. Jako pierwszy rewelacje te postanowił potwierdzić Asif Ali, który zamieścił w mediach społecznościowych kilka nowych zdjęć z planu serialu „Agatha: Coven of Chaos”.

Sprawdź też: Kolejne sezony „Ricka i Morty’ego” bez Justina Roilanda. Adult Swim znajdzie nowego aktora głosowego do głównych ról.

Zdjęcie zamieszczone przez aktora potwierdza przy okazji nie tylko jego powrót do świata Marvela, ale także roboczy tytuł nowej produkcji Disney+. Zgodnie z zeszłorocznymi przeciekami, kontynuacja „WandaVision” powstaje pod roboczym tytułem „My Pretty”. Przypomnijmy, że Asif Ali wcielał się w Norma, z którym Vision pracował w Computational Services Inc. Później okazało się, że okazało się, że był on faktycznym mieszkańcem Westview, Abilashem Tandonem.

Premiera serialu „Agatha: Coven of Chaos” nieoficjalnie przesunięta została niedawno na 2025 rok.

w853wmiv.jpg

zdj. Marvel