Kolejne znane twarze powrócą w „Jurassic World 3”

Z początkiem lutego wystartowały prace na planie trzeciej odsłony serii „Jurassic World”. Dzisiaj ogłoszono, że do obsady produkcji dołączyło dwóch aktorów, których mogliśmy zobaczyć w pierwszej części.

Wygląda na to, że finałowa część trylogii „Jurassic World” będzie wielkim podsumowaniem zarówno serii Park Jurajski, jak i trzech odsłon nowej franczyzy „Jurassic World”. W trzeciej części serii mają pojawić się bowiem Jake Johnson i Omar Sy – obaj aktorzy debiutowali w pierwszej odsłonie serii z 2015 roku. Johnson zagrał Lowery'ego Cruthersa pracującego razem z Claire Dearing w pokoju kontrolnym parku, a  Omar Sy wcielił się w Barry'ego Sembène'a, przyjaciela Owena, z którym zajmował się szkoleniem dinozaurów.

jw-3efre2w.png

Nowych bohaterów zagrają natomiast DeWanda Wise i Mamoudou Athie. W głównej obsadzie filmu „Jurassic World 3” powrócą Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, a także Justice Smith i Daniella Pineda jako dwójka młodych naukowców Franklin Webb i Zia Rodriguez. W filmie mają pojawić się także Laura Dern, Sam Neill i Jeff Goldblum.

 Zdjęcia będą kręcone w angielskim Pinewood Studios w Londynie. Premierę trzeciej części serii „Jurassic World” zapowiedziano na czerwiec 2021 roku. Za scenariusz do filmu odpowiadają Emily Carmichael i Colin Trevorrow.

źródło: Screenrant.com / zdj. Universal Pictures