Kolejne źródło sugeruje wielki powrót w serialu „WandaVision”

Od kilku miesięcy w sferze plotek mówi się, że w serialu „WandaVision” zobaczymy powrót Quicksilvera, czyli brata Scarlet Witch, który poświęcił swoje życie podczas walki z Ultronem. Powrót najszybszego bohatera Marvela potwierdziło właśnie kolejne źródło.

Jakiś czas temu krążyły plotki sugerujące powrót Quicksilvera w ramach serialowych przygód Wandy i Visiona, chociaż nie było wówczas jasne, czy rolę bohatera powtórzy Aaron Taylor-Johnson. Mówiło się, że brata Wandy z alternatywnego uniwersum może zagrać Evan Peters wcielający się trzykrotnie w Quicksilver w filmowym uniwersum X-Menów, który miał dołączyć do obsady serialu Marvela pod koniec zeszłego roku.

To, że jakąś wersję Quicksilvera zobaczymy w serialu, potwierdził właśnie nowy przeciek z rynku figurek Funko Pop ujawniający, że firma planuje wypuszczenie na rynek zestawu zawierającego figurki zarówno Visiona, jak i wspomnianego Quicksilvera. Nie wiemy, dlaczego brat Scarlet Witch ma znaleźć się w pakiecie z figurką Visiona, ale fakt, że dostanie on swoją figurkę w serii dedykowanej serialowi, jest mocnym dowodem na potwierdzenie jego powrotu.

W serialu Paul Bettany ponownie wcieli się w Visiona, a Elizabeth Olsen powróci do roli Scarlet Witch. Jeśli natomiast chodzi o pozostałą obsadę serialu, to wiemy, że pojawi się w nim Monica Rambeau, którą poznaliśmy w filmie Kapitan Marvel”. Wówczas była ona młodą córką najlepszej przyjaciółki Carol Danvers, a aktualnie stała się nową superbohaterką znaną w komiksach pod pseudonimami Pulsar, Photon czy Spectrum. W jej dorosłą wersję wcieli się Teyonah Parris, którą w zeszłym roku mogliśmy oglądać w filmie Gdyby ulica Beale umiała mówić. Premiera produkcji „WandaVision” została zaplanowana na grudzień 2020 roku.

zdj. Marvel