Kolejny film z Disney+ trafi na Netflix! To najsłynniejsza komedia romantyczna

Platforma Netflix stanie się niedługo domem dla kolejnego filmu obecnego w ostatnim okresie na streamingu wyłącznie na platformie Disney+. Jeszcze w grudniu polscy widzowie streamingowego lidera będą mogli obejrzeć komedię romantyczną „Pretty Woman”.

Następny film z Disney+ trafi na Netflix. To najpopularniejsza komedia romantyczna wszech czasów

Zaledwie kilka dni temu na platformę Netflix trafiły kolejne dwa filmy należące do katalogu dawnego studia 20th Century Fox, które od czterech lat jest już własnością Disneya, a pojawiła się już zapowiedź kolejnego tytułu, który będzie kontynuował ten nowy trend. W polskiej ofercie Netfliksa zapowiedziano premierę filmu „Pretty Woman”, najpopularniejszej komedii romantycznej, która zebrała na całym świecie ponad 463 mln dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 14 mln. Film opowiadający o znajomości milionera i charyzmatycznej damy do towarzystwa przyniósł Julii Roberts nominację do Oscara oraz statuetkę Złoty Glob. Obok niej w filmie wystąpił Richard Gere.

Pretty woman najlepsze komedie romantyczne Netflix.jpg

Aktualnie film obecny jest w streamingu wyłącznie na platformie Disney+, ale zmieni się to już 23 grudnia, kiedy „Pretty Woman” zawita do oferty serwisu Netflix. Będzie to kolejny w ostatnich tygodniach film dostępny na platformie Disneya, który zasili katalog konkurencji. Ostatnio stało się tak z thrillerem science fiction „Głębia strachu” z Kristen Stewart oraz „Kroniką”, a także komediodramatem „Sekretne życie Waltera Mitty” w reżyserii i z główną rolą Bena Stillera. Ten nowy trend zapoczątkowało natomiast pokazanie na Netfliksie filmów „Obcy: Przymierze” z 2017 roku, a także dwóch ostatnich części serii „Planeta Małp”, czyli „Ewolucja Planety małp” i „Wojna o planetę małp”. Dodajmy też, że na 23 grudnia zapowiedziano na Netfliksie premierę kolejnego filmu od wytwórni 20th Century Studios, animacji „Księga życia”.

źródło: Filmozercy.com / zdj. Netflix / Disney / Buena Vista Pictures Distribution