Kolejny mutant wraca w „Deadpoolu 3”! Wolverine nie ma dla niego litości na nowych zdjęciach!

Hugh Jackman i Ryan Reynolds wrócili ostatnio na plan filmu „Deadpool 3”, a teraz do sieci przedostały się właśnie nowe zdjęcia potwierdzające powrót kolejnego bohatera znanego z poprzednich filmów o X-Menach!

Jeszcze jeden mutant wróci w filmie „Deadpool 3”. Mamy zdjęcia z planu

Ekipa zdjęciowa filmu „Deadpool 3” wróciła ostatnio do pracy na planie po długiej przerwie spowodowanej strajkiem aktorów i scenarzystów. Powrót do pracy sprawił, że w sieci pojawiła się informacja zapowiadająca, że kontrakt na powrót do swojej roli z X-23 podpisała Dafne Keen. Teraz najnowsza porcja zdjęć z planu przyniosła potwierdzenie kolejnego powrotu w ramach produkcji przygotowywanej przez Disneya. Mamy już pewność, że w filmie pojawi się Sabertooth!

Wcześniej sugerowano, że do roli kultowego przeciwnika Logana powróci Liev Schreiber, który zagrał Victora Creeda w filmie „X Men Geneza: Wolverine”, ale na razie trudno stwierdzić, czy to on będzie grał ostatecznie nemezis Logana. Na zdjęciach wygląda to tak, jakbyśmy mieli do czynienia z wersją tej postaci, którą poznaliśmy w pierwszym filmie Bryana Singera z głównej serii o X-Menach. Informacje z planu sugerują natomiast, że zauważony został na nim ktoś z obsady „Genezy”.

Kinowa premiera filmu „Deadpool 3” została wyznaczona na 26 lipca 2024 roku. W obsadzie oprócz Reynoldsa i Hugh Jackmana są także: Karan Soni (Dopinder), Leslie Uggams (Blind Al), Morena Baccarin (Vanessa), Stefan  (Colossus), Brianna Hildebrand (Negasonic Teenage Warhead), Shioli Kutsuna (Yukio) i Rob Delaney (Peter).

zdj. Marvel