Kolejny przeciek potwierdza plotki? Nowe grafiki i zdjęcia z planu „Spider-Man: Bez drogi do domu”

W oczekiwaniu na drugi zwiastun filmu „Spider-Man: Bez drogi do domu”, który powinien odpowiedzieć przynajmniej na część pytań, jakie od miesięcy zadają sobie fani oczekujący na nowe przygody Pajączka, do sieci trafiła porcja grafik koncepcyjnych i zdjęć z planu mających potwierdzać najistotniejsze z plotek.

W połowie listopada mamy zobaczyć drugi zwiastun wyczekiwanej przez fanów produkcji „Spider-Man: Bez drogi do domu”, która od miesięcy jest obiektem wielu plotek i spekulacji. Wiele wskazuje na to, że w filmie zobaczymy Andrew Garfielda i Tobeya Maguire'a wracających do swoich ról Spider-Manów z poprzednich serii. Jednym z przeciwników stojących na czele Sinister Six ma być natomiast Zielony Goblin, którego ponownie zagrał Willem Dafoe.

Ostatnio do sieci wyciekły grafiki koncepcyjne mające przedstawiać nowy, nieco odświeżony wizerunek Zielonego Goblina oraz dające nam pierwsze spojrzenie na strój Spider-Mana granego przez Tobeya Maguire'a. Źródło ujawniające grafiki twierdzi, że są to oficjalne prace przygotowane na rzecz filmu Sony. Najnowszy wyciek obejmował też zdjęcie przedstawiające trzy kostiumy Spider-Manów oraz zdjęcie pokazujące najprawdopodobniej dublera Tobeya Maguire'a przymierzającego strój Pajączka.

Spider-Man: bez drogi do domu” zadebiutuje w kinach 17 grudnia 2021 roku.

zdj. Sony Pictures