Kolejny serialowy klasyk dostępny na SkyShowtime! Wszystkie sezony z lektorem

Platforma streamingowa SkyShowtime zaczęła w ostatnich tygodniach mocno uzupełniać swoją ofertę o popularne serialowe klasyki, których brakowało na polskim rynku streamingowym. Kolejna z takich pozycji właśnie zawitała do serwisu. Jeśli mało Wam wciągających produkcji, które zapewnią rozrywkę na wiele tygodni, to możecie dopisać do swojej listy kolejną produkcję. Do SkyShowtime trafiły wszystkie sezony serialu „Siostra Jackie” z Edie Falco.

Serial „Siostra Jackie” w całości dostępny na SkyShowtime. Jest wersja z lektorem

W ofercie serwisu SkyShowtime pojawił się właśnie jeden z najpopularniejszych seriali medycznych. Na platformie możecie oglądać „Siostrę Jackie” z Edie Falco znaną także z kultowej produkcji „Rodzina Soprano”. Serial emitowany był w Stanach Zjednoczonych od czerwca 2009 roku przez stację Showtime, a w Polsce pojawił się w październiku tego samego roku na kanale nFilmHD. Produkcja cieszyła się sporą popularnością i zyskała rzeszę wiernych fanów. Stworzono aż 7 sezonów, na które złożyło się 80 odcinków. Wszystkie z nich możecie oglądać już na platformie SkyShowtime i dostępne są zarówno z napisami, jak i polskim lektorem. W ostatnich latach serial nie znajdował się w ofercie żadnej platformy streamingowej na naszym rynku.

Sprawdź też: Nowe gwiazdy zagrają w Marvelu. To oni stworzą Fantastyczną Czwórkę!

Siostra Jackie powróci w nowym sezonie!

Siostra Jackie z Edie Falco.jpg

Bohaterką serialu jest genialna, ale pełna wad pielęgniarka oddziału ratunkowego Jackie Peyton pracująca w nowojorskim szpitalu. Kobieta próbuje sobie poradzić z napotykanymi moralnymi i etycznymi dylematami. Jackie wiedzie niemal podwójne życie. W pracy poznajemy ją jako uzależnioną od opioidowych leków przeciwbólowych pielęgniarkę, która ma romans z farmaceutą Eddiem. W domu zaś jest kochającą żoną i matką dwójki dziewczynek i jest w stanie zrobić wszystko, by jej tajemnica nie wyszła na jaw

Dodajmy, że ostatnio pojawiła się informacja, że stacja Showtime planuje powrót do serialowych przygód Siostry Jackie i po latach przerwy chce stworzyć nowy sezon. Jak na razie projekt ma być na wczesnym etapie rozwoju, ale zyskał status priorytetowego, tak aby prace nad nim mogły ruszyć w pierwszych miesiącach 2024 roku. W głównej roli ma wrócić Edie Falco. Jako twórcy za nowe odcinki będą odpowiadać Abe Sylvii i Liz Flahive, którzy byli scenarzystami i producentami oryginalnej serii.

źródło: Filmozercy.com / deadline.com / zdj.